Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 660 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka muzyczna Tambourine Animal Band
Rekomendowany wiek 18+ msc
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Szklanka Carezza
350 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Inner
Dekoracyjnej, 40x40 cm
(47)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Bambino
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lirio
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 15x30 cm, wysokość 68,5 cm
(9)
W magazynie
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lampa stołowa Nell
Kremowa/w kolorze srebra, metalowa, ø22x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Stojak na ubrania Nobly
Ścienny, metalowy, jasnoszary, 52x27 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
828 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(17)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, jasnoróżowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Coin
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnoszary, 80x150 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Admira
Biała, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 9,5x12 cm, wysokość 35,5 cm
(62)
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Design Letters
Ścierki zestaw
2 szt., beżowe, 40x60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Germania
Poduszka na krzesło
35x95 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, żółte, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Chodnik Versace
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 77x200 cm
(273)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Tablica Attract
Magnetyczna, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fox and Woodland Friends
Z gumką, jednoosobowe, beżowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Novi
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Siedzisko do wanny Secura
Metalowe/plastikowe, szare, wysokość 18 cm, nośność 120 kg
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Grasmere Floral Embroidered
Kremowa, 30x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Boaz
Kremowa, metalowa, ø21x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, niebieskie, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Homéa
Świece zestaw Essential
5 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Do WC, antracytowy, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan In Bloom
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnozielony, ø 80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół ogrodowy Erice
Ze szklanym blatem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 077 zł
z kodem
3 620 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Grande
Czarna, szklana, ø15x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, czarny, 2 l
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Octavia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Sunny Gold
Biała/w kolorze złota, 60x60 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Merry-go-round
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk
Do przechowywania, bambusowy, biały/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(14)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Spring Gonks
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, jasnozielona, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/różowa, 600 ml, ø 15 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan Kensington Victoria
Wełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan In Bloom
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnozielony, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa lawa Astro Glittler
Zielona, szklana, ø13x37,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, jasnoszara, 90 ml
(21)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
280
281
282
...
660
Załaduj więcej