Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 686 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Pokrowiec ochronny na ogrodowe poduszki na krzesła
125x32 cm, wysokość 50 cm
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, beżowy/w kolorze złota, 145x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(9)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ladelle
Zestaw noży Leura
4 szt., ze stali nierdzewnej, do sera, rękojeść: ceramika
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Etoile
W gwiazdy, różowa, 140x260 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
vtwonen
Modułowa szafka pod TV Modulair
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 110 cm, wysokość 44 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, na espresso/z podwójną ścianką, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dywan Nature
Wełniany, z frędzlami, okrągły, w naturalnym kolorze, ø 100 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Malta
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, biały/szary, 80x350 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
z kodem
388,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Star Trading
Kominek LED Fireplace
Czarny, plastikowy, LED, na baterie, 14x15x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 200x200 cm
(31)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Chapelle
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 17x14x23 cm
(2)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karmnik dla ptaków Bird
23x21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aqua
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), biały/szary, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sass & Belle
Abażur Alma
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø24x26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poduszki na krzesła zestaw Blue Christmas
4 szt., wiązane, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Mydelniczka Tower
Stalowa, biała, 7,5x11 cm, wysokość 1 cm
(27)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Beige Mandala
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cleo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego złota, 91 - 168 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Rosalie
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, biały, 200x290 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 104 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1402
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, czerwony/biały, 58x28x48 cm
(1534)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, fioletowy/szary, ø 160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
309 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Fluffy
Dla psów, okrągłe, ciemnoszare, ø 95 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ravina
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 20 cm, wysokość 70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Abstract Faces
5 szt.
(4)
W magazynie
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Ruby
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, IP44, ø18x26 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Fleury
Biała/brązowa, 120x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Piórnik Minifigures
Tekstylny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Plastikowy, beżowy, 17x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 40x60 cm
(29)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk
Do przechowywania, bambusowy, biały/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(14)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Roba
Zestaw mebli dla dzieci Paw Patrol
3 szt., niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Abstract Colors
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/w kolorze kości słoniowej, 60x100 cm
(9)
W magazynie
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
277
278
279
...
661
Załaduj więcej