Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 334 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Dla psów, ceramiczna, z nadrukiem, ø 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 44 cm
(26)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lampa wisząca Adar
Zielona, szklana, ø22x20 cm
(14)
W magazynie
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/fioletowa/w kolorze złota, 150 ml, ø 10 cm
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny, 50x80 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Soft as a Cloud
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Miski zestaw Jara
5 szt., do serwowania, porcelanowe, 150 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
26,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Zigzag
Syntetyczny, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, czarny/w naturalnym kolorze, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hogwarts Express"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Stojak na drewno
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw Rondo
2 szt., ceramiczne, czarno-białe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Edmund
5x12x19 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 44x12,5 cm, wysokość 2,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Purple Rain
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, fioletowy, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Sass & Belle
Abażur Alma
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø24x26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Duet Liora
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy/w kolorze kości słoniowej, 120x170 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Magic Cat Sofa 1
Kartonowy, brązowy, 22x44 cm, wysokość 7 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Abstract Faces
5 szt.
(4)
W magazynie
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Koc Nordic Fairytale
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Fluffy
Dla psów, okrągłe, ciemnoszare, ø 95 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, czarny, 2,3 l
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ravina
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 20 cm, wysokość 70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 200x200 cm
(31)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Star Trading
Kominek LED Fireplace
Czarny, plastikowy, LED, na baterie, 14x15x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Joy
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ESTE
Dywan Grida
Syntetyczny, shaggy, beżowy/kremowy, 80x150 cm
(3)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Umbra
Karmnik dla ptaków Bird
23x21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aqua
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), biały/szary, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
vtwonen
Modułowa szafka pod TV Modulair
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 110 cm, wysokość 44 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(9)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Elevate
Plastikowy, 6 szt., ze stojakiem
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Chapelle
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 17x14x23 cm
(2)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Etoile
W gwiazdy, różowa, 140x260 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Cream
2 szt., biały, ceramiczny
(9)
W magazynie
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, na espresso/z podwójną ścianką, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dywan Nature
Wełniany, z frędzlami, okrągły, w naturalnym kolorze, ø 100 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Akira
Z pedałem, stalowy, w matowym białym kolorze, 5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Eamy
Tapicerowany, z imitacji skóry, brązowy, wysokość siedziska 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wysokość siedziska (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Malta
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, biały/szary, 80x350 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
z kodem
388,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
LEGO®
Piórnik Minifigures
Tekstylny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Natural
Lniany, 40x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
1
...
272
273
274
...
653
Załaduj więcej