Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 469 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Candellux Lighting
Lampa wisząca Twin
Czarna/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø20x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
209,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Wazon Ombria
Ceramiczny, biały, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Ariella
Kamionkowy, niebieski, 15x9,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Ulubione
Wenko
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw
12 szt., plastikowe, białe, 6 cm
(36)
W magazynie
37 zł
3,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Filiżanki zestaw Marlow
2 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Feuillette
Plastikowa, 30x45 cm
(2)
W magazynie
23,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan Melted
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/pomarańczowy, ø 100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
WMF
Patelnia PermaDur
Ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Feuillette
Plastikowa, 30x45 cm
(3)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Sayla
2 szt., szklane, ø 8 cm
W magazynie
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Skarbonka Football
Metalowa, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Daisy
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnoszara, 240x260 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniane, różowe, 20x20 cm
(8)
W magazynie
51 zł
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, 50x70 cm
(15)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Krzesło Milton
Tapicerowane, aksamitne, szare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania PerfectFlow Spring Bubbles C
Bawełniany, biały, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa stojąca Tegola
Czarna, tekstylna, ø33x154 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
729 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnozielona, 140x270 cm
(368)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto™
Plastikowy, czarny, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(60)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 30 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Subway Tiles White
30 szt., na kafelki, 20x10 cm
(3)
W magazynie
164 zł
5,47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Pojemnik na chusteczki Nexio
Metalowy, 30x12 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
594 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 46 cm
(7)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Zmywalny, z nadrukiem, biały, ø 180 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, białe, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1302
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Actona
Krzesło biurowe Eleanor
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, beżowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 47,5-56 cm
W magazynie
954 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Teulat
Krzesło Nara
W dekorze jesionu, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
819 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan Pouffy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 60x110 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
Kave Home
Świecznik Nirela
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 36x42x33 cm
(6)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan Hali
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/brązowy, 80x150 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Karup
Stolik BFF
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 33x45 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
Do koszyka
Do koszyka
Think Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Coast
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnoszary, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
480,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Krzesło dziecięce Paw Patrol
Niebieskie, wysokość siedziska 31 cm, nośność 25 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Haczyki zestaw
3 szt., ścienne, plastikowe, żółte/niebieskie
(45)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna House
Szklana, LED, na baterie, z timerem, 24x14x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 350 cm
(1)
W magazynie
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Light & Living
Lampion Arbore
Drewniany/tekstylny, ø 23 cm, wysokość 48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
2 szt., ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241,99 zł
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Świecznik Folk Floral
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, drukowany, szklany
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
264
265
266
...
656
Załaduj więcej