Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 473 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoszary, 60x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x14x55 cm
(6)
W magazynie
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Ze stali nierdzewnej, ø 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarna, 14x18 cm
(5)
W magazynie
71 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Suszarka na pranie Premium 2in1
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(26)
W magazynie
222,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, szara, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zatyczka do wina BarWise
Ze stali nierdzewnej
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Acid Rain
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, turkusowy, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Metaltex
Organizer do lodówki Frigo
Plastikowy, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
House Nordic
Lustro Tab
Kosmetyczne, ø 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stół Theone
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z ceramicznym blatem, 90x160 cm, długość po rozłożeniu 210 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 255 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt na kieliszki do wina Tower
Wiszący, metalowy, biały, 7x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Regał na buty
Metalowy, teleskopowy, w kolorze srebra, liczba par butów 10 , szerokość 119 cm, wysokość 35 cm, głębokość 23 cm
(622)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Bahari
Bambusowy, szary/brązowy, szerokość 44 cm, wysokość 91 cm, głębokość 34 cm
(111)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Kuweta dla kota
Plastikowa, beżowa, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Firanka Esquisse
Z woalu, geometryczna, biała, 140x280 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Narzuta Cats Invasion
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 200x220 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Sztućce do sałatek Hammershøi
2 szt., drewniany
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, żółte, 160x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(2)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Rowico
Wieszak ścienny Confetti
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 7 cm, głębokość 2 cm
(23)
W magazynie
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
YAMAZAKI
Stolik Plain
Czarny, 35x35 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
654 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Touch
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Compactor
Organizer kuchenny
Metalowy, czarny, 9x23 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Drewniana, 39x59 cm, wysokość 25 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, ze stali chromowanej, szary, 12 l
(203)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Achille
Metalowa, ciemnoniebieska, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
(4)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Brisk Dome
Ścienny, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
Ulubione
PT LIVING
Koszyk na owoce Wired
Ø 26 cm, metalowy, żółty/w kolorze złota
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, jasnozielony, 130x160 cm
(31)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Brabantia
Sztućce podróżne zestaw Make & Take
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Dziecięca deska sedesowa
Jasnoniebieska, długość 38 cm, szerokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
353,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bitz
Talerz Gastro Grey/Light Pink
Deserowy, ø 17 cm, kamionkowy, różowy/szary
(11)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, czarny, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, szare, 160x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Panazio
Odpowiedni do prania, biały/zielony, 45x75 cm
(5)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 16,5x12 cm, wysokość 17 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bonami Selection
Doniczki zestaw Concrete
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 21 cm, wysokość 17 cm
(27)
W magazynie
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider man
Jednoosobowa, zapinana na suwak, 140x200 cm
(32)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Haczyk Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, jasnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ayyildiz Carpets
Chodnik Space 1900
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, z frędzlami, ciemnoszary, 80x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
1
...
252
253
254
...
656
Załaduj więcej