Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 157 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus Tower 190
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 19 m
(12)
W magazynie
314,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
2,1 l, na cebulę i czosnek, metalowy, biały
(889)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, biały, 2,3 l
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
30 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Lampion
Metalowy, ø 10 cm, wysokość 13 cm
(51)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Orion
Koszyk Radka
Wiszący, metalowy, czarny, 16x25 cm, wysokość 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Shaker Cocktail
Szklany, pojemność 385 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Gingko
Budzik Lumos Ash
Cyfrowy, 4x12,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
370 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
Reality
Lampa stojąca Specter
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją, ø25x178 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artsy Doormats
Wycieraczka Butterfly
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(5)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Dla czworonoga, kamionkowa, ø 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Styler
Obraz Cityscape
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
366 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, szary, 12 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Nova One
Na waciki, kamionkowy, pomarańczowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię
Metalowe, ø 29 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lil Gouda
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
44,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw noży z osłonkami Slice & Sharpen
2 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Zestaw pojemników na przyprawy
6 szt., szklane
(3)
W magazynie
53 zł
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampa zewnętrzna Dinesh
Biała/czarna, stalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, 34x30x33 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bredemeijer
Taca Madera
29x40 cm, do serwowania, bambusowa
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Klocki Wild Wonders
Drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, jasnoniebieska/szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, brązowa/kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(7)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Keter
Szafa na narzędzia Pro Base
Plastikowa, 39x68 cm, wysokość 90 cm
(38)
W magazynie
333,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
196,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, szara, ø 24 cm, pojemność 2 l
(3)
W magazynie
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan Silver Lining
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 120x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 100 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Yes Everyday
Wieszak ścienny Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 57 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Dywan Sunset
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z frędzlami, kremowy, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Squid Lighting
Kinkiet Yoyo
Czarny/szary, szklany, IP40
W magazynie
Ostatnie sztuki
208,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na kapcie Line
Metalowy, powłoka: barwienie, biały, liczba par butów 4 , szerokość 42 cm, wysokość 14 cm, głębokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Lampa stołowa Chico
W kolorze złota, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø10x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
392 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 160x220 cm
(7)
W magazynie
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Tefal
Frytkownica beztłuszczowa Easy Fry Compact EY145810
Czarna, plastikowa, pojemność 3 l, moc 600 W
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
389 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 12x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
224
225
226
...
650
Załaduj więcej