Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 975 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na buty Shoes
Metalowy, biały, liczba par butów 12 , szerokość 64 cm, wysokość 80 cm, głębokość 23 cm
(417)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Vesper
Wisząca, plastikowa, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Handloom
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, beżowy, 160x230 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, kremowa, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Rainbow
Odpowiedni do prania, biały, 52,5x83 cm
(16)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Podstawa lampy stojącej Miley
W kolorze matowej czerni, 130 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Amber
Ceramiczna, biała, 8x12 cm, wysokość 2 cm
(14)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Ingolf
Szklany, brązowy, 18x19,5 cm, wysokość 26 cm
(18)
W magazynie
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, ø 17 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 15 cm, wysokość 14 cm
(33)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Neri
Ø 23 cm, kamionkowy, czarny
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Wieszak dziecięcy Rudy
Ścienny, z litego drewna sosnowego, szerokość 42 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 30 cm
(61)
W magazynie
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
HIP
Pościel Isarea
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/z nadrukiem/kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lustro Sausage Dog
Kosmetyczne, powiększające, 7x7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(101)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Orient Caracci
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czerwony, 57x90 cm
(23)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Periodic Table
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy/turkusowy
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Eisenhower
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 24x10 cm, wysokość 6 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Porte Bonheur
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Block
Cyfrowy, 7x16 cm, wysokość 7 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rotho
Regał na kółkach Brisen
Plastikowy, biały/czarny, szerokość 30 cm, wysokość 77 cm, głębokość 37 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Chianti
Metalowy, szary, liczba butelek 30, szary, szerokość 50 cm, wysokość 68 cm, głębokość 26 cm
(102)
W magazynie
80 zł
z kodem
100 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Gladys Abstract
Syntetyczny, z średnim włosiem, żółty/szary, 160x230 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na karmę Tower
Biały, 41x24 cm, wysokość 42,5 cm, 25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Shira
Z juty, bouclé, bez włosia, z frędzlami, okrągły, czarny/w naturalnym kolorze, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homitis
Półka Paranoid
Wielopoziomowa, szara, szerokość 64 cm, wysokość 85 cm, głębokość 22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
UMAGE
Abażur Eos medium
Biały, z pierza, ø45x30 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 14x11,5 cm, wysokość 7,5 cm
(314)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na drzwi Tower
Metalowy, biały, szerokość 30 cm, wysokość 6 cm, głębokość 7 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rotello
Biały, 250 ml, 7,5x9 cm, wysokość 13 cm
(27)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Joya
Szałwiowa, metalowa, ø18x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Manie
Czarny, metalowy, 16,5x12,5x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
138,56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafa Line
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 121 cm, wysokość 200 cm, głębokość 60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 303 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Cosmo
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 47-57 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
663 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x20 cm, wysokość 22 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Fiori
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Zone
Podkładki zestaw Singles
6 szt., ze stojakiem, silikonowe, czarne, ø 10 cm
(47)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(66)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
191
192
193
...
625
Załaduj więcej