Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 106 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bunnies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(12)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41,99 zł
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Pangli Green
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony, 80x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Premium
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Metalowy, biały, 16x11,5 cm, wysokość 20 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Artchic
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(11)
W magazynie
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Lavender
3 szt., odpowiednie do prania, fioletowe/beżowe, 60x100 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, ø 50 cm, wysokość 50 cm, 23 l
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Zebra
Z włókna kokosowego, czarna/w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(11)
Dostawa od 23.10.2026
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
32,5x32,5 cm, wysokość 5,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Cat
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
Dostawa od 20.11.2026
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Tropical Leaves
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(16)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Torba termiczna Termo
Miętowa, 7 l
(10)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(10)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Nowość
Bloomingville
Kubek Yule
380 ml, kamionkowy, kremowy
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Striped
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel Molly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z bawełny renforcé, biała/szara, 260x220 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Seaford
Czarny/w naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 55 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Goyave
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, biała/szarobrązowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Baby Fox
Szklana, wykonana ręcznie, 6,5 cm
(10)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Panazio
37 x 47, biała, kwiecista
(10)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
Green Gate
Serwetki zestaw Rani
20 szt., papierowe, geometryczne/z ornamentami, 25x25 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
1,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(10)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Traingle
Plastikowa, geometryczna, 30x45 cm
(10)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Papertime
Klej i pędzel
(10)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kosz na śmieci Leno
Z pedałem, stalowy, jasnobrązowy, 5 l
(19)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 135x200 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen
Z pokrywką, tekstylny, kremowy, 40,5x33x30 cm
(5)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Hotel Satin Stripe
2 szt., do spania, 48x74 cm
(5)
W magazynie
152 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Wieszak ścienny Montage
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 13 cm, głębokość 6 cm
(5)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
216 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Opviq lights
Kinkiet Kiruna
Czarny, metalowy, 42x23x22 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Haczyk Piccolo
Ścienny, metalowy, w kolorze złota
(5)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Krajalnica Cube
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik do mydła Sacile
Ceramiczny, szary, 400 ml, 11x8,5 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw Multi-Pack
3 szt., plastikowe, białe/czarne/szare, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Hen House
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(5)
W magazynie
63 zł
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Ilies
Z mieszanki bawełny, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(5)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
94
95
96
...
322
Załaduj więcej