Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 120 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Bloomingville
Świecznik Eliot
Kamienny
(7)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Regulowany wałek
Plastikowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Ocean
(7)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 12 cm, wysokość 20 cm, głębokość 63,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Stojak na biżuterię My Jewels
Metalowy, 16x26 cm, wysokość 45 cm
(7)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 50x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Purple"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Kwietnik
Drewniany, 25x25 cm, wysokość 50 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 17x23,5 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Poduszka Nyla
Do spania, 40x80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Pojemnik na chusteczki
Plastikowy/bambusowy, 13x25 cm, wysokość 9 cm
(7)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 10 szt.
Gardinia
Kółka do zasłon zestaw
10 szt., plastikowe, w kolorze matowego srebra
(7)
W magazynie
31 zł
3,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tescoma
Termometr kuchenny Accura
Cyfrowy, plastikowy/ze stali nierdzewnej
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Kinkiet Valencia
Czarny, metalowy, 40x29x12 cm
(7)
Dostawa od 22.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 31 szt.
Roba
Magnesy zestaw Alphabet
31 szt.
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
1,55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Kosz na śmieci Amber
Z pedałem, metalowy, biały, 3 l
(14)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Rex London
Piłki do żonglowania Juggling Balls
(14)
W magazynie
45 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wieszak ścienny Natane
Z litego drewna brzozowego, w naturalnym kolorze, szerokość 16 cm, wysokość 75 cm, głębokość 16 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mydelniczka Amber
Ceramiczna, biała, 8x12 cm, wysokość 2 cm
(14)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szafa Business
Tekstylna, powłoka: bez wykończenia (surowe), niebieska, szerokość 75 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Olmedo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8,5 cm, wysokość 37 cm
(14)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Dziecięcy zestaw ogrodowy Piknik
Drewniany, 87x89 cm, wysokość 50 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Plastikowy, czarny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mydelniczka Smart
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 2,5 cm
(14)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Siedzisko do wanny Secura
Metalowe/plastikowe, szare, wysokość 18 cm, nośność 120 kg
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Antic Line
Szkatułka na biżuterię Bijoux
10x22 cm, wysokość 15 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 39 cm, wysokość 30 cm, głębokość 10 cm
(13)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Legowisko
Dla psów, bawełniane, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, jasnobrązowe, 120x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., porcelanowe, na espresso/ze spodkiem, białe, 90 ml
(13)
W magazynie
161,99 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Czubek na choinkę
28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Dozownik do mydła Sensu
Kamionkowy, beżowy, 300 ml, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw Mural
3 szt., wiszące, stalowe, w kolorze czerni z połyskiem
(8)
W magazynie
32 zł
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Idro
Ceramiczny, w kolorze złota, ø 6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(8)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(8)
W magazynie
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(8)
W magazynie
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Atlas
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(8)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Zestaw na olej i ocet Essentials
320 ml, porcelanowy, biały/czarny
(8)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Karnisz Loop
Regulowany, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 107 - 305 cm
(8)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Kosz na pranie Signature
Plastikowy, jasnozielony, 45 l
(8)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 6 szt.
Blomus
Podkładki zestaw Lareto
6 szt., ze stojakiem, silikonowe, czarne/w kolorze srebra, ø 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
39,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Casa Selección
Wazon Violet
Szklany, ø 7 cm, wysokość 25 cm
(12)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
14,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na jajka do lodówki
Plastikowy, wysokość 7,5 cm
(8)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Stojak na przybory kuchenne Prescott
Metalowy, w kolorze miedzi/beżowy
(8)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
91
92
93
...
322
Załaduj więcej