Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 990 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Wybielające markery do fug zestaw
2 szt.
(37)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Trio
Do segregacji odpadów/z pedałem, plastikowy, czarny, 17+17+6 l
(35)
W magazynie
273,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 4 cm, długość 13,5 cm
(18)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Pat a Mat
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Elegance
Jasnoszara, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szary, 92x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Frosted
Z gwintem E27, 3000 K, 5 W, ze ściemniaczem, ø 6 cm
(12)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony/biały
(12)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Hali
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/brązowy, 50x80 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Curver
Transporter Vintage
Dla kotów, plastikowy, biały, 51x38 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
SP TREND
Drążki na zazdrostki zestaw
2 szt., metalowe, regulowane, 50 - 70 cm
(12)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Maximex
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 36x60 cm
(18)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz
50x120 cm, drukowany, na płótnie
(12)
Dostawa od 04.11.2026
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Joya
Biała/w kolorze złota, 180x200 cm
(12)
Dostawa od 30.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Listwa magnetyczna na noże
Plastikowa, czarna
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, beżowa, 140x260 cm
(19)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Lama
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, różowy, 75x150 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Simple Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(20)
W magazynie
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Zegar Rustic Thermometer
Zewnętrzny, ø 15 cm, wysokość 28,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 6 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Zevahir
4 szt., metalowe, wysokość 24 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Agate
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, w kolorze srebra, abstrakcyjny wzór
(13)
W magazynie
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Tube
Cyfrowy, 4,5x21 cm, wysokość 9 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo M
(13)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, brązowa, 40x60 cm
(13)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, czarny, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Lampion LED Jamjar
Solarny, szklany, biały, 8x8 cm, wysokość 18 cm
(13)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Evo Easy
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 44 l, 59x39x28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Diapozitiv
23x24 cm, wysokość 20 cm
(13)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Jumping Sheep
Świecące, na ścianę, 55x10 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Rivaltana
Ze stali nierdzewnej, czarny, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(23)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Pompom
W kolorze złota, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 225 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Pocket
Tekstylny, 27x3 mm, wysokość 70 cm
(30)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(9)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Sword
Czarny, metalowy, LED, 10x91x7 cm
(9)
W magazynie
190 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(9)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 44x7,5 cm, wysokość 2,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Durszlak Prescott
Ze stali nierdzewnej
(9)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Kensington
Ścienny, ø 35 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
74
75
76
...
321
Załaduj więcej