Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 934 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Fablo
Z pedałem, plastikowy, brązowy, 5 l
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wieniec Pine
Bożonarodzeniowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Fablo
Ceramiczna, kremowa, ø 12 cm, wysokość 39,5 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kosz na pranie Chess
Tekstylny, beżowy/kremowy
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, biała, 41x24 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Podkładki zestaw
2 szt., ceramiczne, niebieskie, 9x9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 57 cm, wysokość 31,5 cm, głębokość 5 cm
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Wycieraczka Ladybird
Z włókna kokosowego, czerwona/zielona, 73x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci K-Pop Demon Hunters
Plastikowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Sztućce Aura
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Lustro Alata
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 15x35 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Aperitivo Spritz
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady
Drewniany, w naturalnym kolorze, 30 x 38 cm
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Na naleśniki, z powłoką ceramiczną, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
430 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Bieżnik Lunel
W paski, 50x150 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Basic White
Porcelanowy, biały, ø 14,5 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Mop CleanTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Camilla
25x42,5 cm
W magazynie
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Wazon Cone
Wysoki, ceramiczny, biały, ø 11,5 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mandalorian & Grogu
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca dziecięca Sausage dog
Drewniana, kremowa, 20x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Fika
Do serwowania, porcelanowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Haringey Terrick
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/kremowy, 80x200 cm
W magazynie
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Odina
Ręcznie malowany, kamionkowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Figurka Zoro
Marmurowa, 9x20 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Kosz na śmieci Vara
Z pedałem, plastikowy, kremowy, 3 l
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna King Penguin
Szklana, 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Södahl
Zasłona prysznicowa Vista
Geometryczna/w kratkę, w kolorze kości słoniowej, 180x200 cm
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizery łazienkowe zestaw
4 szt., plastikowe, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, zielony/szary
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salacia
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dozownik do mydła
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 450 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Łyżeczki deserowe zestaw Serve
6 szt., w kolorze złota
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Pastel de Nata
Szklana, 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Chess
2 szt., tekstylne, beżowe, ø 32 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sardine
Szklana, 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, beżowy, 42x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Shiney
Biała/w kolorze srebra, ceramiczna, ø30x51 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, niebieski/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
226
227
228
...
320
Załaduj więcej