Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 864 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premier Housewares
Stołek Heva
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, wysokość 44 cm, nośność 40 kg
(1)
Dostawa od 29.10.2026
206,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Badet
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Muscat Waffle
Beżowa, 140x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 10 cm, długość 13 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Spider-man
Z mikrowłókna, czerwony/niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Głośnik Drum
Bluetooth, bezprzewodowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Belline
Biały, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moulin Roty
Ręcznik dziecięcy z kapturem Pomme des Bois
Bawełniany, kremowy, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Cherries
Drewniany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Sea Lighthouse
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik Iconic Sparkle
Tekstylny
(1)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lunchbox
1,3 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 21.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Livenza
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, 19x14x34 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Zabawka do wody Pistachio
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Smycz Essentiel
Czarna, długość 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Fishes
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Seahorse
Na leżak, z nadrukiem, niebieska, 52x148 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Happy New Year
6 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
17,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 24 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Encantar
Czarna, metalowa, ø15x38,5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Miska Doris
Na zupę, emaliowana, czarna, ø 16 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Botta
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobrązowa, szerokość 57 cm, wysokość 2,5 cm, głębokość 19 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink and Blue Check
Z włókna kokosowego, niebieska/różowa, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Guinea Beige
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Mini Fred the Frog
Tekstylny, zielony, ø 15x15 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Klatka dla ptaków Bird Jewel KS 8
Metalowa, zielona, 47,5x25,5 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Roleta
Rzymska, abstrakcyjny wzór, biała, 80x120 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Doodles
Wiązana, z nadrukiem/abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Szara, 97x150 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Little One
2 szt., 33x33 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Delicate Ornaments
5 szt., niebieski
(13)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Składane krzesło kempingowe Rochefort
Metalowe/tekstylne, 50x64 cm, wysokość 47 cm
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, biały, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy And Relax
Odpowiedni do prania, różowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Naczynia do zapiekania zestaw Ovenlove
3 szt., 21x24 cm, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Prada
Z napisami, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/szary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Lemons Lounger
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 92x180 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Bouclé Jaipur
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, jasnoszary, 60x90 cm
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Dywan Natural Way
Odpowiedni do prania, bawełniany, z frędzlami, kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joline
Plastikowa, 30x44 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Figurki zestaw Teis
2 szt., z litego drewna, 2,5x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
128 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Poetine
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z ornamentami, biała/zielona, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Etażerka Yule
Kamionkowa, czerwona, ø 22 cm
(2)
W magazynie
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
220
221
222
...
319
Załaduj więcej