Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 141 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 22 h, ø 7 cm
(1)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Ramka Sailor
16x21 cm, kamienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Słuchawka prysznicowa z wężem Hydro
W kolorze srebra, ø 7 cm
(1)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Bieżniki zestaw Delfy
2 szt., 60x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Florentia
192 str., w formacie A5, czyste
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Żarówka Windstorkerze
Z gwintem E14, 2700 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 4 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Melissa
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 47x5x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roger la Borde
Notes Starflower
128 str., czysty
(1)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Zakładka do książki Hourglass
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Drewniana zabawka Dinosaur
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Winter Foliage
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(1)
W magazynie
48 zł
9,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Sheldon the Shark
Pluszowa, niebieska
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Lady Rose
2 szt., 12x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
244 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Rosy Bandas
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Dekoracja wisząca Nobili
Ø 5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sass & Belle
Notes Desert Dino
W formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Asiatic Carpets
Dywan Colores Cloud
Syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Unipar
Świeca Floating Cone
Czas palenia 15 h, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Ciemnobrązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø40x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Bees
192 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka Mushrooms
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Bieżnik Thin Black Stripes
Lniany, w paski, 40x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x250 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
LotusGrill
Ochronny pokrowiec na grill GardenGrill XXL
Ø 68 cm, wysokość 68 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Kartos
Zeszyt z długopisem Cleopatra
96 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Tie Dye
Lniana, biała/niebieska, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny egipskiej, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, 33x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
70,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bright Football
Z gumką, dwuosobowe, niebieskie, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Eva
Na baterie, biała, ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Spidey
Bawełniany, czerwony/niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Starflower
8 szt.
(1)
W magazynie
61 zł
7,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Lampa zewnętrzna Soft Spot
Czerwona, z plastiku z recyklingu, LED, przenośna, solarna/na USB, IPX4, ø12x18,5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Maximex
Klipsy przeciw chrapaniu zestaw
3 szt.
(1)
W magazynie
79 zł
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Naruto
40x40 cm
(1)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Półka
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 12 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pelipal
Blat łazienkowy Quickset 374
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 103 cm, głębokość 44,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Lost In Space
Z gumką, do łóżeczka, szare, 70x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Hearts
Biały/różowy, z litego drewna, 11x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar dziecięcy Peekaboo Dog
Ø 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
209
210
211
...
325
Załaduj więcej