Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 103 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Leaf
Metalowa, 10x36 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
222,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Suus
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Uchwyt na papier toaletowy Filaire Aluminium
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 8x15 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Ingi
Papierowa, ø 9 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Tower
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BonBistro
Łyżka barmańska Bar
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Ladida
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Linella
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, zielona, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Angel
Ceramiczna, 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sassy
2 szt., kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Lite
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 24 cm, wysokość 101 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Filiżanka Retro
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
Ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Trio
Lampa sufitowa Clarimo
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, natynkowa , IP44, ø33x9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Acid Rain
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, turkusowy, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa
Z materiału bouclé, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Bieżnik Tone
Zmywalny, kwiecisty, 45x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Chodnik Bizancia
Szary, 45x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Sternenzauber
Z mikropluszu, w gwiazdy, biały/szary, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Regulowany, plastikowy, szary, 42x26 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoszary, 60x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Żarówka Kerze
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Red Gingham
Lniana, czerwona/szara, 14x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Kosz na śmieci
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Ata
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Swing
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Blocks of Fun
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Półka łazienkowa Modo
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(1)
W magazynie
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Parma
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoniebieski, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, szary, 1,8 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Maty stołowe zestaw Indi
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Fija
Kamionkowy
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus
Ceramiczny, kremowy, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik Pure
Plastikowy, beżowy, pojemność 17 l, 35,5x26x22 cm
(1)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Rex London
Poduszka dziecięca Sausage Dog
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki bawełny, 50x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Lobster
Tekstylna, czerwona
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Skarbonka T-Rex
Kamienna, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Lampa stołowa Anita
Szara, ceramiczna, ø13x27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Colorine
155 ml, ceramiczny
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Lalka Princess Amélie
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Ruby
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru/sterowana pilotem/ze ściemniaczem, IP44, ø14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Small Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 855 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
224 zł
z kodem
263,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
185
186
187
...
325
Załaduj więcej