Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 863 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywan Figura
Odpowiedni do prania, bawełniany, z krótkim włosiem, ceglasty/beżowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna House
Szklana, LED, na baterie, z timerem, 24x14x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Ombria
Ceramiczny, biały, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 15 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania PerfectFlow Spring Bubbles C
Bawełniany, biały, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielony/niebieski, 50x90 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Aixa
Marmurowy, ciemnoszary, 8x8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53,24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, bordowy, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Szkatułka na biżuterię Marrakech
Tekstylna, 11x11 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łyżka kuchenna Nover
Drewniana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kinkiet Ginebra
Biały, stalowy, 22x11x39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Termos Senator K3064414
1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Vision
Szklany, brązowy, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Sonate
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, z nadrukiem, biała/ciemnoszara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Z plastiku z recyklingu, 2,3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
3 szt., tekstylne, kremowe, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Wyatt
Ceramiczny, ciemnobrązowy, 2 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Domek dla owadów
18,5x10 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik na chusteczki Canyon
Plastikowy, 14x26 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Verona
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy/kremowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Sass & Belle
Ozdoby świąteczne zestaw Vintage Indented
4 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 5,5 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
12,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., zielony, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadue
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Porcelanowa, biała, pojemność 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Prawidła do butów zestaw Adaptable
Czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Basic
2 szt., głębokie, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampa wisząca Tub
Ciemnobrązowa, z litego drewna, ø15x350 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sheep
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Z półką, z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 78 cm, wysokość 34 cm, głębokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, beżowy, objętość dzbanka 500 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sleeping Fox
Tekstylna, wykonana ręcznie, 8 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Gabby's Dollhouse
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw do haftowania Wild Flowers
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Chapelle
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 17x14x23 cm
(2)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Tulle
Ręcznie malowany, kamionkowy, niebieski, ø 8,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Beige Mandala
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 140x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Red Gingham
Lniana, na zamek , w kratkę, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Iliade
Bawełniana, biała/szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Tina
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Cielo
Na świeczkę typu tealight/adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
151
152
153
...
319
Załaduj więcej