Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 953 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Spring Gonks
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, jasnozielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ikigai
Ø 14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Palermo
Szary, ceramiczny, 32x13,5x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hyperion
Poduszka dekoracyjna Selene Luxury Chenille
Z szenilu, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
EGLO
Lampa sufitowa TOWNSHEND 3
Czarna/w naturalnym kolorze, z litego drewna, 5x48x12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Villa Altachiara
Talerz Maris
Do serwowania, z dolomitu, biały/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Calix
Stalowy, w kolorze srebra, 27x17 cm, wysokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Ring
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x2,5x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/szary
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Luigi
Biała, aluminiowa, ø12x11 cm
(3)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Andrea Simone
Kołdra Sensazione
Całoroczna, 140x200 cm
(3)
W magazynie
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
PT LIVING
Tablica Open Grid
60x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Miotełka do matchy
W naturalnym kolorze, bambusowa
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wally
2 szt., czarne, metalowe, LED, 5x10x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Ramka
20x15 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ELO
Patelnia Ducto
Ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
44,5x28,5 cm, ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Hoosic
Brązowa, aluminiowa, IP44, 12x8,5x33 cm
(3)
Dostawa od 03.11.2026
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Tescoma
Rondel Brava
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,25 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, szara, 20x20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Roba style
Różowy
(3)
W magazynie
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Nordic
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Kyoto Black
42x52 cm, ścienna, biała/czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, niebieska, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Elisabeth
Czarna, z litego drewna, LED, do kontaktu, 44x6x61 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wieszaki na drzwi
Metalowy, biały/czarny, szerokość 35 cm, wysokość 11 cm, głębokość 2,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Let´s Survive
Bawełniany, zielony, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, szary/w kolorze złota
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DesignWorks Ink
Linijka The Golden Rule
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Leitz
Notes Cosy
80 str., w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit H
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Bombki zestaw
20 szt., ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
3,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Mouton
Biała, 7x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Korkociąg Hédoniste
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., szklane, 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Ręcznik kąpielowy Bath
Frotte, bawełniany, zielony, 100x150 cm
(3)
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe Rake
(3)
Dostawa od 21.10.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Biała
(3)
Dostawa od 20.11.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
500 ml, na żywność, plastikowy
(3)
Dostawa od 19.10.2026
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
144
145
146
...
320
Załaduj więcej