Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 017 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Natural
Lniany, 40x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Notes Wild Flowers
60 str., w formacie A5, w linie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Sağlam
Czarna, metalowa, ø22x115 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
135,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Dijon
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 33 m
(4)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Termos Ponza K3140314
1,9 l, ze stali nierdzewnej, czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Marbre
Odpowiedni do prania, do WC, tekstylny, biały/szary, 45x45 cm
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy, plastikowy, szary, 40x40x25 cm
(4)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Nordic Leaf
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do naczyń DIISH
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Marble
Wiązana, abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Koc Parler
Z mikropluszu, zielony, 160x130 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do zapiekania
20x32,5 cm, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Lunchbox Make & Take
600 ml, na zupę, plastikowy, ciemnoszary
(4)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Irygator do podlewania kwiatów
Plastikowy, 500 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Peblinne
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy/kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Suzette
2 szt., bawełniane, czerwone/szare, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Zig Zag
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 21 cm, wysokość 8,5 cm, głębokość 25 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Magnetic Tower
Plastikowy, 5x2,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na poduszkę Classic
Wodoodporny/antyalergiczny, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw
2 szt., z imitacji kamienia, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczny kwiat
Ø 15 cm, wysokość 43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Mandala Tiles
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Minas
Plastikowa, jasnoszara, ø 10 cm, wysokość 34 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Faro
Plastikowa, z ornamentami, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, czerwone, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
JAHU collections
Ręcznik kąpielowy Skyline
Bawełniany, z ornamentami, ciemnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikropluszu, jasnoszary, 1 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Angel with Flowers
Ze stali nierdzewnej, 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x19 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Whitney
Biurowy, plastikowy, biały, 1,6 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plastia
Doniczka Siesta
Samonawadniająca, plastikowa, 20x40 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 25,5x16 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lampa stołowa
Beżowa, ceramiczna, ø12,5x24,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
26,5 x 18,5 cm, metal
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
122
123
124
...
322
Załaduj więcej