Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 356 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Black Edition
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 40x25x25 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Vintage Gold
Z gwintem E27, 2000 K, 1 W, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa
Biała, 120x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Scandi Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, w gwiazdy/z napisami, 45x35 cm
(8)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ochraniacz na materac Impervious
Wodoodporny, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Półka łazienkowa Classico
Bez wiercenia, szara
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Czarny
(8)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Figures
8 szt., drewniane, 5 cm
(8)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
3,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Organizer łazienkowy Verti
Tekstylny, ciemnoniebieski, 34x10 cm, wysokość 90 cm
(8)
W magazynie
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Polly
2 szt., na baterie, stołowa, plastikowa, biała, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 16 cm
(8)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jade
Odpowiedni do prania, do WC, ciemnozielony, 45x45 cm
(29)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alianor
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, niebieska, 140x200 cm
(14)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Trees Embroidered
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velari
W kolorze kości słoniowej, 140x250 cm
(7)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Micropolar
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, biała, 135x260 cm
(7)
W magazynie
90 zł
z kodem
112,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Świecznik Folk Floral
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Proszek do czyszczenia dywanów
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Dalila
Beżowa, 140x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Misa Maya
Na sałatkę, z melaminy, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw
6 szt., drewniane, ø 8 cm
(7)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Black Tree
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 14,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Jacquard-Voile
Biała, 140x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Bamboo/Linen
Składany, tekstylny, kremowy
(6)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Regał łazienkowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 22 cm, wysokość 73 cm, głębokość 16 cm
(6)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Mueno
W kolorze złota, metalowy, 36x25x24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Comfort
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, białe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Pascoli
Ceramiczny, biały/w kolorze złota, ø 9 cm, wysokość 10,5 cm
(6)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 12 m
(6)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy/z ornamentami, 45x140 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Cocoty
Czarna/beżowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Penelope
Szary, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dr. Oetker
Keksówka White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, metal
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka
Z woalu, abstrakcyjny wzór, biała, 140x245 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Świeczniki zestaw Calma
2 szt., szklane/betonowe
(6)
W magazynie
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Saveh Cream Gold
Syntetyczny, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rojaplast
Stołek Tirolo
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
77
78
79
...
228
Załaduj więcej