Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 395 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage Round
Tekstylny, szary, ø 20 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer Disctrict
Na artykuły papiernicze, metalowy, 6x17 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "T-Rex"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa sufitowa 3000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, natynkowa , ø16x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Rayen
Jednorazowe worki do odkurzacza zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
19,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn SinkTech
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Lija
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Z mieszanki bawełny, na zamek , etno, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Misa Camogli
Na sałatkę, ceramiczna, biała, ø 26 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Unicorn
Plastikowy, różowy, 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Fioletowa/szara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma na muffiny
27 x 19 cm, metal
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 35,5x26,5x8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Orange Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Podświetlana gwiazda na choinkę Startop
Na baterie, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 5 cm, długość 20 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Ramka Flavina
22,5x31,5 cm, stojąca, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(1)
W magazynie
72,77 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Goaltime
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, zielony, 75x150 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Ribbon
Ręcznie wykonany, porcelanowy, biały, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Tree Of Life
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowa, żółta
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
1,3 l, na żywność, szklany, czarny
(1)
Dostawa od 22.10.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naëlle
Z mikrowłókna, z nadrukiem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DesignWorks Ink
Torba na zakupy Picnic
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Zin
Niebieska, metalowa, ø18x33,5 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Wieszak ścienny Gaillech
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, szerokość 63 cm, wysokość 7 cm, głębokość 11 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
110,70 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Roleta
Rzymska, abstrakcyjny wzór, biała, 80x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Oak Grove x Two Little Sprouts
Z plastiku z recyklingu, ciemnozielona, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Układanka Digger
Metalowa, rekomendowany wiek 8+ lat
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Butterflies & Flowers
8 szt., papierowe, do kolorowania, kwieciste, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey and Minnie "Love"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czerwona/biała, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Amelia
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1453
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/brązowy, ø 80 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Beach Sun
Bawełniany, z napisami, czarny, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Levita
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Lennon
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø14x22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lion King
Bawełniany, niebieski/brązowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
160
161
162
...
229
Załaduj więcej