Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 387 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Clipp
Wisząca, papierowa, biała, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, ø 12,5 cm, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, zielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
MAS408
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Melva 72
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Foxy
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Garden Pleasure
Opryskiwacz
1 l, plastikowy
(2)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Piła
Metalowa/plastikowa, 44 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Ice Cream
6 szt., bawełniane, różowe, 40x60 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
11,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Na baterie, metalowa/tekstylna, zielona, szerokość 5 cm, długość 180 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Embla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Basic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 66 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Robin Reed
Crackery świąteczne zestaw Toy Town
8 szt., długość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Tigry
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Zegar Home
Wahadłowy/ścienny, wysokość 37,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., drewniane, 20x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Embla
Ręcznie wykonany, kamionkowy, różowy, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Cielo
Czarna, metalowa, ø4x8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Na baterie, stołowa, szklana, zielona, ø 9,5 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Rowan Berries
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Wooly
Dla kotów, kremowe, 45x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Menoto
Ścienny/bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 69 l
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Orbella
Odpowiedni do prania, biały/w kolorze srebra, 45x75 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Fancy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Elijah
2 szt., z żywicy polimerowej, 12 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Zapasowy pokrowiec na poduszkę na deskę sedesową Soft
Tekstylny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
(2)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
39,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Żarówka LED
Z gwintem GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Icicle
6 szt., ø 4 cm
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
4,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/szary, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Roda
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, czarny/szary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 6,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
157
158
159
...
229
Załaduj więcej