Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 378 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Lunella
Zaciemniająca, żakardowa, bordowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
RHS
Prześcieradło dziecięce Garden Animals
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Ranger
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, 140x220 cm
(2)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Bieżnik
Bawełniany, kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Uchwyt na papier toaletowy Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w matowym białym kolorze, 3x15 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Dodatek Fairies in the Garden
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zenker
Foremki do wykrawania zestaw Spring
5 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Thin Black Stripes
Lniana, biała/czarna, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Pacynka Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 7 cm, długość 26 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Filament
Z gwintem E27, 2600 K, 5 W, ze ściemniaczem, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Storm
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Ramka
48x58 cm, ścienna, plastikowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 40x50
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Knit
6 szt., tekstylne, ø 7 cm
(2)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Drapak dla kota
Tekstylny, kremowy, 20x30 cm, wysokość 28 cm
(2)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Gra zewnętrzna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw XL Lines
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Dolly
Kamionkowy, brązowy, 14x20 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Mlecznik Mia
280 ml, szklany
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DesignWorks Ink
Notes Flex
48 str.
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Actually
Dwuosobowe, ciemnobrązowe, 180x290 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Alk
W kolorze khaki/beżowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Embroidery Woodland
Bawełniana, beżowa, 30x50 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Flamboyant
Plastikowa, 46x36 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe/beżowe, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Desert Walk
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Globus
4 szt., czarne, plastikowe, LED, wbijane, solarne, 10x10x27 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Star
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Milza
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Watercolour Butterfly
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aquarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Nutcracker
Ze świątecznym motywem, zielona, 18x88 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Starflower
5 szt., ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
10,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Stojak na kapsułki Wired
Czarny, 21,5x14,5 cm, wysokość 33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Clipp
Wisząca, papierowa, biała, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, ø 12,5 cm, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, zielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
MAS408
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Melva 72
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
156
157
158
...
229
Załaduj więcej