Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 344 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Obrazki dziecięce zestaw Reach for the Stars
3 szt., 16x20 cm
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(1)
Dostawa od 14.10.2026
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Agaric Mushroom
Z plastiku z recyklingu, czerwona/niebieska, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Lily of Valley x Celia Battaini
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Saszetka na woreczki
Szara
(1)
Dostawa od 22.10.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak na ręczniki Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 29x10 cm, wysokość 1 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Śliniak Little Farm by Little Dutch
Silikonowy, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
260 ml, do wina
(1)
Dostawa od 07.12.2026
25 zł
z kodem
31,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Black
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, czarny, 5 l
(1)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Estilo
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rowico
Środek do pielęgnacji drewna Rubio
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Zapasowe nóżki do sofy modułowej Grow
Ciemnoszare, 5x5 cm, wysokość 5 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Nóż kieszonkowy Mushroom
Do grzybów, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
Dostawa od 15.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Szklanki zestaw Padua
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
Dostawa od 26.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tandani
Na zamek , bawełniana, 50x30 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Beryl
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, geometryczna/z nadrukiem/vintage, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Kabel zasilający Connecta
500 cm
(1)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Shaker do dressingów Grand Cru
250 ml, szklany
(1)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją/z klipsem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Salcombe Boats
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
Dostawa od 04.11.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
M.A.T. Group
Zraszacz White Line
19x20 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Pistolet do zraszania
22x18 cm, wysokość 3,5 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Garden Pleasure
Złącze do węża ogrodowego
4 szt., wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Żaluzja Venitien
Metalowa, biała, 90x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piro
Kamionkowy, jasnoszary, 9x17 cm, wysokość 10 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Jumping Cats
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Hamilton
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa/kremowa, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Christmas Tree
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, jasnoszara, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Nona
Porcelanowy, jasnoróżowy, 17x18 cm, wysokość 13 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Doniczka Nona
Porcelanowa, z otworem drenażowym , ø 12,5 cm, wysokość 13,5 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Rondel Brava
Ze stali nierdzewnej, 500 ml, ø 12 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
Dostawa od 14.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Windflower Creme, Blossom Pink
2 szt., kwieciste
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Amber Bronze Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Len Uni
Szara, 140x245 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 06.11.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Struktura Uni
Brązowa, 140x245 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Dandelion
Z woalu, kwiecista, biała, 140x48 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Pompinou
Strukturalna, biała, 60x120 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
154
155
156
...
228
Załaduj więcej