Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 342 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Xaphoon 13
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Xaphoon 16/2
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Velvet touch 37
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Mesonica Selection 17
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Diosa 99
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Prześcieradło dziecięce Lil Planet
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, zielone, 140x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Ardita 3 grey
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Megan 355
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Lumiwall
Do kontaktu, wisząca, metalowa/plastikowa, biała, szerokość 1 cm, długość 46 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Wave 16/2
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Lindt 29
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Megan 361
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Podkładka do naczyń
Plastikowa, jasnoniebieska, 50x38 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Linea 1
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Gemma 39
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Salvador 08
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Alis 22
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
MO232
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
MO244
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Linea 16
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Lincoln 90
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Gemma 63
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Monolith 97
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Vogue 13
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Mito 40
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
LA90
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Vogue 14
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Salvador 11
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Vogue 9
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Smycz Reflective
Przepinana, szara, długość 250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
Dostawa od 26.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Wieszak do prasowania parownicą Linn
Tekstylny, jasnoszary, 1,5x41,5 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Crafty
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
125,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Roba
Pacynka
4 szt., tekstylna, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Budka Sweet
Dla kotów, szara, 35x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Sunsol
Ciemnoszara, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Desert Walk
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Enchanted Butterfly
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Figurki ogrodowe zestaw Butterfly & Bee
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 390 ml, do szampana
(1)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Iris
Ze szkła hartowanego, czarna, kwiecista, 50x56 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Obrazki dziecięce zestaw Reach for the Stars
3 szt., 16x20 cm
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(1)
Dostawa od 14.10.2026
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Agaric Mushroom
Z plastiku z recyklingu, czerwona/niebieska, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
153
154
155
...
228
Załaduj więcej