Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 391 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Seahorse
Na leżak, z nadrukiem, czerwona/niebieska, 52x148 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 2 cm, głębokość 5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Palnik do creme brulee Delícia
Plastikowy
(2)
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., na spodnie, plastikowe, beżowe, długość 33 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, beżowy, 152x198 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(5)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 56 cm
(8)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Black Marble
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoszary, ø 100 cm
(4)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Silves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Fish
Tekstylna, szara
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Na baterie, metalowa/tekstylna, zielona, szerokość 30 cm, długość 2 cm, wysokość 90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Żabki do szyny sufitowej zestaw
10 szt., plastikowe, białe
(4)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Squirrel
Plastikowa, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna Santa Claus
Na baterie, stołowa, ceramiczna, czerwona/biała, szerokość 5 cm, długość 6 cm, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dekoracje wielkanocne zestaw
12 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 23,5 cm, wysokość 121 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
107 zł
z kodem
133,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(3)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak ścienny Plastic
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 31 cm, wysokość 19 cm, głębokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Marble
Z PVC, biała, abstrakcyjny wzór, 60x52 cm
(3)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Thais
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Taca dekoracyjna Frog
Kamionkowa, 9x7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Serafine
Beżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Widelce do szarpania mięsa zestaw
2 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Wally
Czarna, plastikowa, LED, 6x11x11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Simple Cook B5564053
Do grillowania, z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm
(3)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Serro
Bambusowy, brązowy, 7,5x7,5 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 2 cm, długość 40 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Akcesoria do grillowania zestaw
8 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, biała, 18x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Aletta
Z woalu, biała, 140x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Na baterie, stołowa, drewniana, biała/szara, szerokość 6 cm, długość 28 cm, wysokość 44 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Check and Stripe
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w paski, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Paw Patrol
Bawełniany, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Na baterie, papierowa, biała, szerokość 4 cm, długość 20 cm, wysokość 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Sitko barmańskie
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Dina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/zielona, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Ruth
Czarna, plastikowa, IP40, ø30x62 cm
(6)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczna gałązka Mistletoe
Wysokość 55 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
128
129
130
...
230
Załaduj więcej