Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 363 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Talerz Doris
Deserowy, ø 20 cm, emaliowany, kremowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Spirella
Dziecięce maty antypoślizgowe Grenouilles
Do wanny, 6 szt., 9x8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46,99 zł
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cotton House
Pościel Leopold
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna/z nadrukiem, 140x200 cm
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Paw Patrol
Bawełniany, 70x140 cm
(2)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Erika
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Alma
Z nadrukiem, czarny/beżowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Rękawica kuchenna
Fioletowa/kremowa, 17x27 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt Bamboo
W naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Vileda
Ścierki zestaw Pro Clean
6 szt., z mikrowłókna
(2)
W magazynie
34,41 zł
5,73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Blaszka
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 44,5 x 32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dallas
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Grill
Na węgiel drzewny
(2)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, niebieska, 35x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Układanka Aeroplane
Metalowa, rekomendowany wiek 8+ lat
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Układanka Racing Car
Metalowa, rekomendowany wiek 8+ lat
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na wieszaki Orderly
Metalowy/plastikowy, beżowy, długość 3,5 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa stojąca Glenn
Biała, szklana, ø18x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw do whisky Dayla
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rex London
Łyżka stołowa
Dla 5 osób, drewniana, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Inari 22
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Milano
Z mieszanki bawełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Poidełko fontanna
Plastikowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Szara, 135x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Tehila
Czarny, stalowy, IP44, 9x11x15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Mata antypoślizgowa Galets
Pod prysznic, 53x53 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, zielony/brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywanik łazienkowy Jute Look
Odpowiedni do prania, brązowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Szklanka Kiosk
380 ml
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Leaf
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Marble
Plastikowa, ze wzorem kamienia, 33x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Snowflake
Szklana, ø 6 cm
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczny kwiat Rose
Ø 14 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja świąteczna
Ø 16 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Płyta do grilla Litina
Żeliwo, okrągły, ø 27,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów
Brązowy, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Minalisa
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Natural Stripes
4 szt., tekstylne, czerwone/w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Illana
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 400 ml, ø 8,5 cm, wysokość 17 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Szpikulec do szaszłyków Achilles
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Valentina
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
126
127
128
...
229
Załaduj więcej