Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 368 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 130x170 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
JUNA
Mata stołowa Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, 30x43 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, zielone, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
Dostawa od 19.10.2026
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampa stołowa Irvin
W kolorze terakoty, ceramiczna, ø20x32 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink Heart
Z plastiku z recyklingu, różowa, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Epica
Metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Podstawa lampy stołowej Tub
Czarna, 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Malmo 90
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Caro
2 szt., waflowe, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Ardita 8 beige
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Lincoln 86
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Ondulys
Z woalu, abstrakcyjny wzór, szara, 140x240 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kawiarka Paloma
120 ml, aluminiowa, w kolorze srebra
(2)
Dostawa od 14.10.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Yellow And Brown Leaves
Z nadrukiem, 40x130 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Gemma 4
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ambiance
Naklejka dziecięca Mountains in Stars and Clouds
Na ścianę, 90x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, z płyty MDF, powłoka: papier, biała, szerokość 100 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Zegar Hugo
Ścienny, ø 36 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
140,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Luckies of London
Naklejki zestaw Just Your Type
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Kabel zasilający Connecta
500 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik Irma
4,2 l, na żywność, szklany
(2)
Dostawa od 22.10.2026
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
65 zł
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
House Nordic
Wazon Lika
Ceramiczny, zielony, ø 15 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Luxe
Szara
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Metalowy, ø 28 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Nona
Porcelanowy, ciemnoszary, ø 15 cm, wysokość 17 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Firanka Flowers
Z woalu, kwiecista, biała, 135x245 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Dzień i noc, w naturalnym kolorze, 80x150 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 230x260 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Enchanted Butterfly
Z gumką, dwuosobowe, 135x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 20 h, ø 7 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Star & Stripes
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w gwiazdy, białe/niebieskie, 90x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., niebieskie, muślinowe, 80x80 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Wieszak ścienny Rocca
Z półką, beżowy, szerokość 50 cm, wysokość 16 cm, głębokość 12 cm
(5)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Dywanik łazienkowy Swimmer
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Terrain Designer Sand
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 80x120 cm
(5)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Maximex
Poduszka na deskę sedesową Soft
Tekstylna, biała
(5)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Strawberry Thief
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(5)
W magazynie
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Toscana
130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Serene
Na baterie, zewnętrzna, czerwona, ø 7 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw Navidad
10 szt., ø 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
2,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
121
122
123
...
229
Załaduj więcej