Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 391 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Love Story
Mata do lizania Anti Slip
Silikonowa, ciemnoszara, 20x20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo XL
(5)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Abażur Festival
Biały, tekstylny, ø40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Brązowa, 10x80 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Odstraszacz os
2 szt., szklany, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
My House
Pościel Naomi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z kory, jasnoszara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Tri
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 160 cm
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Bieżnik
Ze świątecznym motywem, 32x85 cm
(5)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Jungle Leaf
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lampa stołowa
Brązowa, ceramiczna, ø17x27,5 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
noo.ma
Podkładki zestaw Plama
4 szt., metalowe, w kolorze srebra, 10x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Kaya
Z plastiku z recyklingu, kremowy, 60 l
(3)
W magazynie
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, długość 42 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Dino
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, brązowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Fungal
W kolorze brązu, metalowy, ø16x16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Lilibelle
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Kana
4 szt., do deseru, szklane, 120 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka Luxury Hotel
Do spania, 48x74 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, zielony/w kolorze złota, ø 180 cm
(3)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Woodland Gonks
Z mikropluszu, pomarańczowy/brązowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Vibrato
3 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Galoe
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Worek podróżny na bieliznę Travel Collection
(3)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Welcome
Szarobeżowa, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Chodnik Constantine
Odpowiedni do prania, bez włosia, beżowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Marble
Marmurowy, ciemnozielony, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Ember
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 19,5 cm, głębokość 15 cm
(3)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Dzbanek Kusintha
Szklany, 1,2 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Keksówka Latte
35 x 13,5 cm, metal
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Conny
Plastikowy, jasnoszary, 19x18 cm, wysokość 18 cm, 3 l
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Karnisz Elba
Regulowany, metalowy, szary, 120 - 210 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 8x12 cm, wysokość 2,5 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ściągaczka z uchwytem Duo
Biała, długość 24 cm
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Ozdoba świąteczna Darla
Tekstylna, 10 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze brązu
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ponczo Stripe
Bawełniane, niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Rose
Z włókna kokosowego, zielona, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Retro Daisy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
104
105
106
...
230
Załaduj więcej