Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 511 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Brandani
Zestaw talerzy Le Primizie
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy
(11)
W magazynie
874 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
177 zł
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik do mydła Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, 490 ml, 7x9 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Palenisko Hexagon
60,5x70 cm, wysokość 62,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Zen
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 160x230 cm
(11)
W magazynie
619 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Brandani
Garnek Kitchen
Z pokrywką, ceramiczny, 3,4 l, ø 24 cm
(11)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Ze stali nierdzewnej, szary, 36,5 x 26,5 cm
(11)
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka Weawing
Z włókna kokosowego, czarna/w naturalnym kolorze, 40x120 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(11)
W magazynie
158 zł
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Półka łazienkowa Grena
Bez wiercenia, metalowa, jasnoniebieska
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, 40x130 cm
(23)
W magazynie
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homitis
Regał Saso
Z płyty MDF, powłoka: melamina, biały, szerokość 27,5 cm, wysokość 141 cm, głębokość 22 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
424 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Circles
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy/kremowy, 60x100 cm
(11)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Vitaus
Dywan Colourful Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 50x80 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Girlanda świetlna Chania
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 280 cm
(11)
W magazynie
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Parasolnik Bellwood
Biały, 24x22 cm, wysokość 68 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
353 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Garnek ANETT
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 6,2 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Reality
Lampa sufitowa Locarno
Jasnobrązowa, tekstylna, LED, natynkowa , ø30x11 cm
(11)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SP TREND
Drążek na zazdrostki
Metalowy, regulowany, 55 - 85 cm
(11)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Home Sweet Home
Wiązana, z napisami, 36x36 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bambum
Dzbanek do herbaty Vogue
900 ml, z sitkiem, szklany, biały/brązowy
(23)
W magazynie
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Ostuni
Wolnoopadająca, 37 x 45 cm, plastikowa, biała
(11)
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 41x11 cm, wysokość 4 cm
(11)
W magazynie
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Silikonowy, czarny, 8x16,5 cm, wysokość 17 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Gourmet
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(23)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Brytfanna Grande
22,5x35,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Spotty Dotty
Bawełniana, wiązana, w kropki, 34x36 cm
(11)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik
Z bawełny organicznej, geometryczny, 40x130 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wall Mini
3 szt., czarne, plastikowe, LED, 4x7x7,5 cm
(11)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ozdoba świąteczna Santa
Tekstylna, 20 cm
(11)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(11)
W magazynie
634 zł
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ambiance
Naklejka Mosaics
Na kafelki, 10x10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Waga kuchenna
W kolorze srebra, cyfrowa, ze stali nierdzewnej, nośność 5 kg
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Anthea
Syntetyczny, bez włosia, niebieski/brązowy, 160x230 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
754 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mioli Decor
Pojemnik
Z pokrywką, tekstylny, szary, 30x30x30 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Podnóżek Glasgow
Z imitacji futra, kremowy, szerokość 41 cm, głębokość 61 cm, wysokość 36 cm
(11)
Dostawa od 26.10.2026
325,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 21.10.2026
999 zł
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, biały/czarny, 9x6,5 cm, wysokość 12 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Abaca
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, biały/szary, ø 160 cm
(16)
W magazynie
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Compactor
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 4
(16)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szafa Deep Black
Tekstylna, czarna, szerokość 75 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Pixie
825 ml, ceramiczny, zielony
(16)
W magazynie
173,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, biały/czarny, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vileda
Mop H2PrO
Rotacyjny, z wiadrem
(25)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
82
83
84
...
424
Załaduj więcej