Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 512 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Podstawa lampy stołowej Tripod
Biała, 36 cm
(27)
Dostawa od 30.10.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Stan
Szary, 45 l
(14)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stolik ogrodowy Dover
Szary, ø 35 cm, wysokość 45 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Unicorn
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Exclusive
Wolnoopadająca, 35,5 x 46,2 cm, plastikowa, biała
(14)
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Jolly
370 ml, porcelanowy, biały
(14)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Amber
37,5 x 46 cm, w kolorze srebra, kwiecista
(14)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa wisząca Adar
Zielona, szklana, ø22x20 cm
(14)
W magazynie
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżeczki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Woman
Z żywicy polimerowej, 12x14 cm, wysokość 49 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
252,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Stelaż
90x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 180 kg
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Actona
Szafka nocna Seaford
Czarna, 42x35 cm, wysokość 63 cm
(14)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Młynek do maku Handy
Biały, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Zig Zag
Geometryczny, 40x130 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 19.11.2026
145 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
Dostawa od 19.10.2026
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Puro
Plastikowy, biały, 8,5x20 cm, wysokość 17 cm
(14)
Dostawa od 14.10.2026
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 46x46x20,5 cm
(67)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Goldes
Odpowiedni do prania, czarny/w kolorze złota, 40x60 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Brick Click
Cyfrowy, 4,5x15 cm, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak Amalie
Drewniany, biały, 28x39 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Fjällbacka
Czarny, metalowy, ø12x19,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, jasnoszare, 30x52 cm
(21)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kapsułka zapachowa Lotus
Plastikowa
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szafka na buty Acina
Z siedziskiem, z litego drewna akacjowego, powłoka: bez wykończenia (surowe), w naturalnym kolorze, liczba par butów 4 , szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 34 cm
(41)
W magazynie
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Kula nawadniająca Flora
Szklana
(15)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Wild Kitchen Board
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czarny, 50x150 cm
(15)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Haczyk Luxy
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Olla
Biała/beżowa, metalowa, ø30x100 cm
(15)
W magazynie
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, 50x70 cm
(15)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Biały, ø 180 cm
(15)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Esschert Design
Naklejka
Odstraszająca ptaki, na okno, 33x23 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Podstawa lampy stołowej Tripod
Biała, 19 cm
(15)
Dostawa od 22.10.2026
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Goldes
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/w kolorze złota, 60x100 cm
(42)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Konsola Tower
Biała/jasnobrązowa, 18,5x60 cm, wysokość 80,5 cm
(22)
W magazynie
382 zł
z kodem
476,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 220 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Barek Bellwood
Na kółkach, metalowy, 44x53 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
763 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, liczba par butów 6 , szerokość 70 cm, wysokość 29 cm, głębokość 27 cm
(11)
W magazynie
525 zł
z kodem
656 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Kosz na śmieci Tubo
Z pedałem, stalowy, w kolorze brązu, 3 l
(11)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Capri
Plastikowe, niebieskie, nośność 120 kg, szerokość 53 cm, wysokość 73 cm, głębokość 55 cm
(11)
W magazynie
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
81
82
83
...
424
Załaduj więcej