Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 319 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Domopak
Etui
Zielone
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(17)
W magazynie
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Decore
Dywan odpowiedni na zewnątrz Marlin
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, bez włosia, ciemnoniebieski, 160x230 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(17)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Patrizia
2 szt., na zupę, kamionkowe, żółte/niebieskie/różowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(17)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Puqa Design
Regał New
Z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 50 cm, wysokość 160 cm, głębokość 20 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Cat
Metalowa
(42)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Chandelier
Czarna, z opalowego szkła, 26x15x126 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Szary, 18,5x26,5 cm, wysokość 17,5 cm
(17)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Szara, ø 30 cm
(17)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowego srebra, 17,5x9 cm, wysokość 9,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x21 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch Hummingbirds
Bawełniany, szary
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Podpórka do książek Birds
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Humidity killer 2 kg
Biały
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/szare, 50x70 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
15,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Terni
W kolorze srebra, długość 40 cm
(55)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
15x9 cm, wysokość 15 cm
(35)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Ociekacz
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze złota, 37x23 cm
(39)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Trapani
Na węgiel drzewny
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Small Colorful Horses
Na okno/na ścianę
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Kabel do lamp wiszących Fulvia
150 cm, z gwintem E27
(20)
W magazynie
56 zł
z kodem
70,34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Dywanik łazienkowy Chenille
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnozielony, 50x80 cm
(36)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Lampa zewnętrzna Dialma
Biała/brązowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø17x20 cm
(29)
W magazynie
165 zł
z kodem
205,69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
150 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Żarówka
Z gwintem E27, 3000 K, 4 W, ø 8 cm
(29)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 40x60 cm
(29)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, czarne, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(20)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Louis
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 50x80 cm
(20)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Woodman
Wieszak ścienny Juniper
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 45 cm, wysokość 12 cm, głębokość 5,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
4 szt.
(20)
Dostawa od 23.10.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(15)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Balloon
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(15)
W magazynie
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Bryony Shaped Floral
Tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, zielony, 120x170 cm
(15)
W magazynie
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
YAMAZAKI
Ociekacz Tower
Plastikowy, czarny, 55,5x16,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów/do zabudowy, plastikowy, szary, 2x10 l
(15)
W magazynie
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wycieraczka Bombay
Z juty, w naturalnym kolorze, 50x80 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Lorena
10 szt., na podłogę, 20x18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Gladys Abstract
Syntetyczny, z średnim włosiem, żółty/szary, 140x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Wenko
Okrągły drążek na zasłonę prysznicową
Metalowy, w kolorze srebra, 72 cm
(48)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homitis
Półka Paranoid
Wielopoziomowa, szara, szerokość 64 cm, wysokość 85 cm, głębokość 22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z oświetleniem, 17x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, beżowy, 130x170 cm
(15)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
62
63
64
...
423
Załaduj więcej