Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 327 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Jona
Plastikowy, antracytowy, 55 l
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Kuweta dla kota Vintage
Plastikowa, biała, 51x38,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Reality
Lampa sufitowa Leavy
Biała, plastikowa, ø70x73 cm
(21)
Dostawa od 26.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, szare, 40x60 cm
(21)
Dostawa od 09.11.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Keter
Stolik ogrodowy z pojemnikiem na lód Cool
Plastikowy, okrągły, ø 49,5 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Debar
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, 18x18 cm, wysokość 73 cm
(36)
W magazynie
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Urban
Tekstylny, czarny, 55x45x25 cm
(215)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Pergola na rośliny pnące Rose Arch
Metalowa, 37x140 cm, wysokość 240 cm
(36)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(155)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Wisząca, stalowa, w kolorze matowej czerni
(24)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Sztućce Avie
24 szt., ze stali nierdzewnej, białe
(24)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
Czarny, 45x45 cm, wysokość 45 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Too Many Books
Metalowa
(24)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Dramatic Floral
Kwiecista, biała/różowa, 180x180 cm
(24)
W magazynie
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Quento
10 szt., na podłogę, 18x20 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, czarna
(24)
Dostawa od 19.10.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Simple Leaf
2 szt., odpowiednie do prania, zielone, 60x100 cm
(27)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Nelia
Dwupiętowy, stalowy, ciemnoszary, 34x40 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Cukierniczy zestaw do zdobienia
Liczba końcówek 4 szt.
(27)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Addis
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw Sock Buddy
2 szt., białe, 2,5x30 cm, wysokość 6 cm
(27)
Dostawa od 06.11.2026
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Countryside Floral
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(19)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Dodatkowa półka York
Narożna, drewniana, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 25x25 cm, wysokość 16 cm
(19)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(19)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(19)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, zielononiebieski, 160x230 cm
(19)
W magazynie
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, 160x230 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Minas
Czarny, 280 ml, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(19)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lima
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, czarny/szary, 23,5x20 cm, wysokość 69 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Chandelier
Czarna, metalowa, ø20x126 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
2 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(19)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Soldier
3 szt., 13 cm
(19)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Miska
Plastikowa, czerwona, 9,5 l, 32x38 cm, wysokość 14 cm
(19)
Dostawa od 06.11.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 2,5 cm
(37)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Mandal
Odpowiedni do prania, czerwony, 40x60 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Asola
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Ibiza
Ø 110 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Flair Rugs
Dywan Falmouth
Wełniany, z krótkim włosiem, 120x170 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Fedio
Ceramiczny, brązowy, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(22)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Reling kuchenny
Ze stali nierdzewnej, szary, 35 cm
(31)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Biały
(22)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na buty Shoe-In
Plastikowy, beżowy, 35x47 cm, wysokość 15 cm
(63)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Barek Country House
Na kółkach, 40x80 cm
(25)
W magazynie
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szafka na buty Loft
Z siedziskiem, w dekorze drewna egzotycznego, z płyty MDF, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, liczba par butów 10 , szerokość 103 cm, wysokość 48 cm, głębokość 30 cm
(63)
W magazynie
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(25)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
61
62
63
...
423
Załaduj więcej