Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 449 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Sponge Bob
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Clean Twist M Ergo Super Soft
(28)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska
Plastikowa, czarna, 8 l, 29x32 cm, wysokość 14 cm
(26)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Stalowy, czarny, 50x37 cm
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Classic 180 Solid
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik T box
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 47 l, 55,5x39x28,5 cm
(26)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ceramiczne, białe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Casoli
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 9 cm, wysokość 40 cm
(66)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Cozy Welcome
Czarna, 45x75 cm
(46)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Exclusive
Stalowy, w kolorze srebra, 48,5x28,5 cm, wysokość 90 cm
(237)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Popielniczka Pebble
Ø 14 cm, wysokość 4,5 cm
(39)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw młynków do pieprzu i soli Cody
2 szt., w kolorze złota, plastikowy
(39)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(39)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem
(39)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Szczotka do WC Indy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(61)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Noble
Ze szczotką, stalowy, biały/w kolorze srebra, 20x15 cm, wysokość 74 cm
(37)
W magazynie
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Bellwood
Regulowany, stalowy, w naturalnym kolorze, 107 - 305 cm
(15)
W magazynie
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia MODROBÍLÁ
2,8 l, ceramiczne
(15)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo
Plastikowy, jasnoszary, 33,5x31,5 cm
(15)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, szarobrązowa, 220x240 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Samba
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, ø 160 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Bellwood
Drewniany, biały, ø 17 cm, wysokość 31 cm
(15)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
22x39 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 245x280 cm
(15)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Maximex
Stojak na ręczniki papierowe Cat
Drewniany, czarny, 15x15 cm, wysokość 30 cm
(103)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Flying Dandelions
Na ścianę, 40x73 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Półka
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 30 cm, wysokość 30 cm, głębokość 15 cm
(15)
W magazynie
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Podkładki zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, jasnoniebieskie/jasnoszare, 10x10 cm
(15)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Golarka do swetrów
Biała/niebieska
(37)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Angels
18 szt., drewniane, 5 cm
(15)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Matrix Dice
Syntetyczny, z średnim włosiem, 140x200 cm
(15)
Dostawa od 30.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Budka dla ptaków Acorn
Drewniana, 14x14 cm, wysokość 25 cm
(37)
Dostawa od 21.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Villena
Betonowa, szara, ø 11,5 cm, wysokość 38 cm
(44)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 12
(44)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivazza
Ze szczotką, metalowy, czarny, 15x30 cm, wysokość 68,5 cm
(44)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Suszarka na pranie
Wisząca, czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 3 m
(44)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze
(49)
W magazynie
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Sirius
Pilot
(47)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Bellevue
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, szara, abstrakcyjny wzór
(127)
W magazynie
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Przegrody do szuflad zestaw
6 szt., plastikowe, wysokość 10 cm
(65)
W magazynie
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
8,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw M-Cuisine
2 szt., 15x11 cm, silikonowe
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Dekoracja ścienna Tutku
Drewniana/metalowa, wysokość 58 cm
(85)
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Biurko Neptun
50x110 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Essey
Organizer Pen Pen
Na artykuły papiernicze, plastikowy, ø 10 cm, wysokość 10 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Keter
Stolik ogrodowy z pojemnikiem na lód Bevy
Plastikowy, 83,5x40 cm
(31)
W magazynie
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
48
49
50
...
424
Załaduj więcej