Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 535 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Serenity
Dwuosobowa, zapinana na guziki, biała, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Pledsq
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Pled
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, czarna, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Line Art
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ceglasta, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Clementine
Jednoosobowa, zapinana na guziki, kremowa, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lampiony zestaw
3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Caramella
Do serwowania, kamionkowy, różowy
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Ø 23 cm, kamionkowy, czerwony
Dostawa od 21.10.2026
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Ted Baker
Dywan Westminster Windmill
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
782 zł
z kodem
977 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Ted Baker
Dywan Westminster Cecil
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
728 zł
z kodem
910 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Bahama
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x250 cm
Dostawa od 20.10.2026
190 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
Dostawa od 21.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Spieniacz do mleka Foodie
Biały, plastikowy, moc 550 W
Dostawa od 19.10.2026
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Emma
1,2 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
Dostawa od 19.10.2026
438 zł
z kodem
548 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1204
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 80 cm
Dostawa od 20.10.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Christmas Sausage Dogs
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Okładka na książkę z torbą Red&Blue
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Quadrilobo
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Dzbanek Hammershøi
Porcelanowy, biały, 500 ml
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Micadoni
Lampa stołowa Nocte
Brązowa, metalowa, 23x27x42 cm
Dostawa od 02.12.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Cukierniczy zestaw do zdobienia The Essentials Cupcake Tools
Liczba końcówek 10 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Biurko Bradbury
W dekorze dębu, 48x74 cm
Dostawa od 29.10.2026
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pończocha świąteczna Santa Claus
Tekstylna, 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Ninjago
Plastikowa, niebieska, 500 ml
(96)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
simplehuman
Kosz na śmieci Dual Mini
Do segregacji odpadów/z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 15 l
Dostawa od 14.10.2026
674 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Alvaro
W kolorze brązu, metalowa, ø27x29,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 265x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Komoda Sherman
Z płyty MDF, czarna, szerokość 85 cm, wysokość 73 cm, głębokość 38 cm
Dostawa od 29.10.2026
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Nowość
Meowbaby
Dywan dziecięcy Mammoth
Syntetyczny, shaggy, jasnoróżowy, 115x140 cm
Dostawa od 04.11.2026
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Busy B
Notes Terrazzo
128 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Grinch
Polarowy, z nadrukiem, zielony, 100x150 cm
Dostawa od 14.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Quadrilobe
3 szt., 14x18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
221,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Love
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Micadoni
Lampa wisząca Ori
Ceglasta, metalowa, ø40x145 cm
Dostawa od 04.11.2026
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Bowerbird
22x28 cm, drewniana, biała/beżowa, rozmiar zdjęcia: 13x18
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Komoda Emily
Z płyty MDF, w kolorze kości słoniowej, szerokość 69 cm, wysokość 89 cm, głębokość 42 cm
Dostawa od 29.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Ducks
3 szt., plastikowa, rekomendowany wiek 3+ msc
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Juinsa
Worki wodoodporne zestaw
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
111,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Stolik Ledge
Ze szklanym blatem, w naturalnym kolorze, 52x66 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 02.11.2026
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zegar dziecięcy Harrison
Ø 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka Florence
W kolorze kości słoniowej, szerokość 43 cm, wysokość 104 cm, głębokość 50 cm
Dostawa od 02.11.2026
750 zł
z kodem
937 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Gress
Biała/niebieska, ceramiczna, ø30x51,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Tartan Check
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/ciemnozielone, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, bordowe, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
383
384
385
...
425
Załaduj więcej