Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 440 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Meena Vintage
Syntetyczny, z krótkim włosiem, w naturalnym kolorze, 120x160 cm
Dostawa od 16.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Muted Checkerboard
Odpowiedni do prania, z mieszanki bawełny, z krótkim włosiem, niebieski/kremowy, 116x170 cm
Dostawa od 16.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło District
Metalowe, w kolorze srebra
Dostawa od 29.10.2026
771 zł
z kodem
964 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Kandella
Czarna, szklana, ø10,5x31 cm
Dostawa od 15.10.2026
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Obraz Talent
80x120 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
394 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Piersiówka
150 ml, ze stali nierdzewnej, żółta
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Puf Oriental Style
Ze schowkiem, czarno-biały, szerokość 40 cm, głębokość 78 cm, wysokość 42 cm
Dostawa od 26.10.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
16 zł
0,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Arcola
Metalowy, szarobrązowy, ø 45 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 07.12.2026
682 zł
z kodem
852 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Brume
W kolorze matowej czerni, metalowa, LED, ø50x15 cm
Dostawa od 26.10.2026
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Less
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 62 cm, wysokość 30 cm, głębokość 20 cm
Dostawa od 02.11.2026
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Nanda
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Ted Baker
Dywan Westminster Piccadilly
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
728 zł
z kodem
910 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Rallye
Pikowany, z satyny bawełnianej, kremowy, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Prankster Elf
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło Cebu
Z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
622 zł
z kodem
777 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Puf Ethnic
Brązowy/beżowy, szerokość 42 cm, głębokość 42 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Noelia
Biała, aluminiowa, LED, natynkowa , ze ściemniaczem, ø40x15 cm
Dostawa od 26.10.2026
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Doris
W kolorze matowej czerni, z akrylowego szkła , LED, natynkowa , ø15x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
592 zł
z kodem
740 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Perles Onyx
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Parawan Jalila
Z litego drewna topolowego, czarny, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Stolt
Do kontaktu, stołowa, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 18 cm, długość 40 cm, wysokość 121 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Szachy Play Chess
Dostawa od 02.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło District
Metalowe, w kolorze brązu
Dostawa od 29.10.2026
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Daynight
Dzień i noc, tekstylna, jasnobrązowa, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Varla
Ø 28 cm, ceramiczny, beżowy
Dostawa od 07.12.2026
51 zł
z kodem
63,86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Pokrowiec Urban
Na sofę, 2-osobowy, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Ekei
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, LED, z elastyczną konstrukcją, ø20x21 cm
Dostawa od 26.10.2026
353 zł
z kodem
441 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Sens
Czarna, szklana, IP44, ø25x11 cm
Dostawa od 26.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Stilvi
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, LED, z elastyczną konstrukcją, ø5x50 cm
Dostawa od 26.10.2026
295 zł
z kodem
369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Opsi
W matowym białym kolorze, metalowa, ø40x20 cm
Dostawa od 26.10.2026
439 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Eben
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, LED, natynkowa , ø40x6 cm
Dostawa od 26.10.2026
429 zł
z kodem
536 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Kolorowanki Baby Dinos
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Pillar
Cyfrowy/stołowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 19.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1122
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 200 cm
Dostawa od 22.10.2026
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dutch
Z półką, metalowy, w kolorze srebra, szerokość 80 cm, wysokość 90 cm, głębokość 33 cm
Dostawa od 14.10.2026
786 zł
z kodem
982 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Raja
Syntetyczny, z krótkim włosiem, morski, 160x220 cm
Dostawa od 22.10.2026
704 zł
z kodem
880 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Dunge
3 szt., do kontaktu, stołowa, metalowa/tekstylna, czarna, szerokość 21 cm, długość 100 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solina
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 18 cm
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., wiklinowe, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., 14 cm
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
120 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Melva
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 130 kg
Dostawa od 07.12.2026
554 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Puf Glam Style
Z tkaniny szenilowej, zielony, ø 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Raja
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x220 cm
Dostawa od 22.10.2026
704 zł
z kodem
880 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dziecięca Matryoshka
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
375
376
377
...
424
Załaduj więcej