Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 372 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Anisa
3 szt., 10 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Mavis
Beżowy, z trawertynu , LED
Dostawa od 26.10.2026
490 zł
z kodem
612 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet King
W kolorze mosiądzu, szklany
Dostawa od 26.10.2026
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Valentin
W kolorze złota, z akrylowego szkła , LED, ze ściemniaczem, 16x28x28 cm
Dostawa od 26.10.2026
588 zł
z kodem
735 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Tierra
W kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, rattanowa, 13x35x48,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
314 zł
z kodem
393 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stolik Fera
Stalowy, beżowy, 35x35 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 20.10.2026
719 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Firanka Amanda
Kwiecista, biała/szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
90x120 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Vera Black
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarno-biały, 70x150 cm
Dostawa od 22.10.2026
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Sarin
W kolorze mosiądzu, z akrylowego szkła , LED, 10x23x10 cm
Dostawa od 26.10.2026
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Livo
W matowym białym kolorze, aluminiowy, LED, IP44, 36x4x10 cm
Dostawa od 26.10.2026
448 zł
z kodem
560 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Minim
W matowym białym kolorze, stalowy, ø23x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
406 zł
z kodem
507 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, szerokość 70 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 11 cm
Dostawa od 30.10.2026
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Serwetnik Tossa
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, 21,5x21,5 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 07.12.2026
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Dover
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, brązowy
Dostawa od 19.10.2026
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Ochraniacz do łóżeczka
Sztruksowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Lila Abstract
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szarobeżowy, 115x170 cm
Dostawa od 16.10.2026
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Nkuku
Kieliszki zestaw Mila
4 szt., 200 ml, ze szkła z recyklingu, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
109,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 40x40 cm
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Aylin
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, biała, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Obrazy zestaw Crown
60x90 cm, 2 szt., z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
359,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Dostawa od 22.10.2026
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Aider
Kremowy/w kolorze mosiądzu, w dekorze kamienia, LED, 16,5x42,5x5,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
573 zł
z kodem
716 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Eclip
Czarny, aluminiowy, LED, z elastyczną konstrukcją/z portem USB, 15x50x19,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
524 zł
z kodem
655 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Edem
Biały, aluminiowy, LED, ø25x11 cm
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Shado
Biały/w kolorze matowej czerni, w dekorze kamienia, LED, 7,5x49x8,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Baleares
Zmywalny, z PCV, zielony, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Dolly
Z mikropluszu, czarno-biała, 13x56 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Jazmina
Papierowa, 182 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona dziecięca Magic
Bawełniana, w gwiazdy, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Ofelia
Żółta, tekstylna, do kontaktu, 18x18x1,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Aider
Kremowy/w kolorze mosiądzu, w dekorze kamienia, LED, ø20x5,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Saga
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Yes Everyday
Szafka Cambridge
Z zamkiem, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnozielona, szerokość 80 cm, wysokość 101,5 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Na baterie, stołowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 4 cm, długość 40 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(8)
Dostawa od 20.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Reality
Lampka dziecięca Countess
Różowa, szklana, do kontaktu, ø12x17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink Stripe
Z włókna kokosowego, czerwona/różowa, 40x60 cm
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Valoa Fig Tree – Lime
Zapachowa, sojowa, o zapachu figi/o zapachu cedru, czas palenia 45 h, liczba knotów 1 szt., ø 9 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieszak Triomphe
Stalowy, czarny, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 100x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
366
367
368
...
423
Załaduj więcej