Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 333 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, brązowy, ø 160 cm
Dostawa od 14.10.2026
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, ciemnoszary, ø 160 cm
Dostawa od 14.10.2026
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Rowan
Wełniany, z krótkim włosiem, brązowy/kremowy, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, okrągły, brązowy, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, okrągły, w naturalnym kolorze, ø 160 cm
Dostawa od 14.10.2026
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Wilma
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 160 cm
Dostawa od 14.10.2026
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
Dostawa od 19.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Girlanda świetlna Chain
W kolorze matowej czerni, plastikowa, do kontaktu, IP44, długość 650 cm
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Squirel
Metalowa, 6,5x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Przewijak Swingo
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 53 cm, wysokość 15 cm, głębokość 72 cm
Dostawa od 19.10.2026
269 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6,5 cm, długość 6,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
370 ml, na kakao, ceramiczny, biały
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, IP44, 17x20x24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa stołowa Panja
Czerwona/kremowa, kamionkowa, ø30x42 cm
Dostawa od 21.10.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Autka zabawkowe zestaw Avin
6 szt., drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc, 4x6 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Scallop Waves
Pikowana, zielona, 240x260 cm
Dostawa od 04.11.2026
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna King
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 9,5 cm, długość 11,5 cm, wysokość 25,5 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kinkiet Silvery
W kolorze srebra, metalowy, 28x54x15 cm
Dostawa od 26.10.2026
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Hanse Home
Dywan Eloise
Wełniany, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 160 cm
Dostawa od 14.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Virelle
Wełniany, z krótkim włosiem, brązowy/beżowy, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lou
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 7 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Cadiz Dotty
Ścienny, ø 40 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Fartuch Red Gingham
Lniany, czerwony/szary
Dostawa od 19.11.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Henry the Hippo
Tekstylny, jasnoszary, ø 25x30 cm
Dostawa od 21.10.2026
371 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Bows
3 szt., różowe/beżowe, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa zewnętrzna Kendal
Antracytowa, plastikowa, LED, IP54, 25x12x11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Circles
Geometryczna, biała, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Saloon
Stalowy, beżowy/w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 14 cm, głębokość 2 cm
Dostawa od 19.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Universal
Chodnik Siroco
Syntetyczny, z średnim włosiem, niebieski/beżowy, 80x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan Ceres
Syntetyczny, z krótkim włosiem, w naturalnym kolorze, 200x285 cm
Dostawa od 03.11.2026
791 zł
z kodem
989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Pinsonic Patchwork
Pikowana, zielona, 220x230 cm
Dostawa od 04.11.2026
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia Boletus
Ze zdejmowanym pokrowcem, ceglasty/kremowy, szerokość 45 cm, waga 1 kg
Dostawa od 21.10.2026
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dziecięca szafka nocna Forrest
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, 50x45 cm, wysokość 53 cm
Dostawa od 19.10.2026
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pościel Align
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski, czerwona/beżowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Markslöjd
Lampa stołowa Kurage
W kolorze mosiądzu/w bursztynowym kolorze, szklana, ø26x43 cm
Dostawa od 15.10.2026
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Kedros
Beżowa, metalowa, LED, ze ściemniaczem, 5x14x11 cm
Dostawa od 26.10.2026
482 zł
z kodem
602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, ze ściemniaczem, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Jimmy
Bawełniana, szara, 27x34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Ścierka Otis Black
Czarno-biała, 17x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Nyhavn Townhouse
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6 cm, długość 6 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma Tree
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, czarna, ø 6 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
364
365
366
...
423
Załaduj więcej