Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 314 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Stolik Plam
Ze szklanym blatem, czarny, 70x120 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 07.12.2026
672 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Domitila
Czarny, rattanowy, ø44x52 cm
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Zoro
Marmurowa, ø 15 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 29.10.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Dekoracyjna kula ogrodowa
Metalowa, ø 24 cm, wysokość 24 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Floral
Kwiecista, biała, 135x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Profi Extra soft S
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Fotel dziecięcy Cloud
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy
Dostawa od 21.10.2026
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Vige
W naturalnym kolorze, z litego drewna brzozowego, ø12x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Wieszak ścienny Protopia
Z półką, w dekorze jesionu, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 8 cm, głębokość 6 cm
Dostawa od 23.10.2026
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Remundi
Zestaw półek Magnus
2 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
584 zł
292 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Wkładka do grilla typu rant M
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Pink Unicorn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
Dostawa od 15.12.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Hero
Z tkaniny szenilowej, musztardowy, szerokość 71 cm, głębokość 61 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 13.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Tractor World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Żarówka Globe
Z gwintem E27, 1800 K, 4 W, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Stolik Paris
Metalowy, ciemnobrązowy, ø 44 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 19.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Stolik Catania Ribbed
Metalowy, jasnoniebieski, ø 40 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 19.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Flexa
Zestaw do zabawy Play Vegetables
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan Camden Parker
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
Dostawa od 14.10.2026
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Dakit
W naturalnym kolorze, rattanowy, ø40x53 cm
Dostawa od 07.12.2026
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Livenza
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, typu słupek
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Rosolina
Zielony, ø 33,5 cm, wysokość 40,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Floriane Garden
Ogrodowy worek do siedzenia Deri Armut
Czarny, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
929 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Konsola Clarisse
Kremowa, 40x90 cm, wysokość 80 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Traktor Tractor
Drewniany, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa wisząca Helios
Jasnoszara, metalowa, LED, 8,5x100x150 cm
Dostawa od 26.10.2026
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Nestos
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 12x23x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa punktowa Delhi
Ciemnoszara/w naturalnym kolorze, metalowa, 33x11x20 cm
Dostawa od 26.10.2026
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Ilane
Biały/w kolorze matowej czerni, stalowy, LED, 50x32x11 cm
Dostawa od 26.10.2026
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Clean
Plastikowy, szary, 12x20 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Kilim dziecięcy Dogs
Prać w temp. 30°c, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Auto zabawkowe Cement Mixer
Drewniane, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Lampa stojąca Vienna Stripes
Czerwona/biała, z liny, ø28x106 cm
Dostawa od 19.10.2026
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
tala
Żarówka Enno
Z gwintem E27, 2700 K, 6 W, ze ściemniaczem, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Separator do pojemnika iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 27x5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Shenli
Kremowa/w kolorze mosiądzu, kamienna, ø15x17 cm
Dostawa od 07.12.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Güral Porselen
Patelnia Classic
Ø 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa punktowa Torino
Czarna, metalowa, 18x10x29,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
simplehuman
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Automatyczny, metalowy, w kolorze matowej czerni, 14x18 cm, wysokość 12 cm
(10)
Dostawa od 14.10.2026
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homede
Zasłona Carmena
Kremowa, 220x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Patch Bowl
Z żywicy polimerowej, ø 35 cm
Dostawa od 30.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Surya
Zaciemniająca, z mikrowłókna, z ornamentami, różowa/szara, 135x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Krążek do woka na grilla M
Stalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
424 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
360
361
362
...
423
Załaduj więcej