Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 558 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 14x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Zestaw mebli dla dzieci
3 szt., biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Philips Hue
Inteligentny kinkiet Sana
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, metalowy, LED, z wyborem koloru/sterowany pilotem/ze sterowaniem mobilną aplikacją, 20 W, 25,5x5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
944 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Świecznik Hammershøi Christmas
Adwentowy, porcelanowy, ze świątecznym motywem
Dostawa od 19.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Sister Purple"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Tace dekoracyjne zestaw Radiant
3 szt., szklane, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonka na doniczkę Podium
2 szt., bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczny sukulent
Wysokość 56 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Patelnia Brasserie
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Frosted
Ręcznie wykonany, szklany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Worki próżniowe zestaw Compact Express
6 szt.
Dostawa od 23.10.2026
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Zira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Wałek kuchenny PrecisionPin
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Termos dla dzieci Meadow Flowers
Metalowy, biały/niebieski, 560 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Kave Home
Ogrodowa poduszka do siedzenia Sindera
Szara, 43x45 cm
W magazynie
53,29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Philips Hue
Inteligentna żarówka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, z wyborem koloru/sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, z wyborem koloru/sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
364 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Costurero
15x20 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan Flashy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy/kremowy, 160x230 cm
Dostawa od 30.10.2026
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Selise
Z mieszanki wełny, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124,36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan Serak
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
Dostawa od 30.10.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar DIY Butterfly
Ścienny, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Vitamin Sea
Aksamitny, z nadrukiem, 100x180 cm
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, z wyborem koloru/sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Sapo
Ceramiczny, beżowy, ø 21 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
EGLO
Inteligentna lampa sufitowa FUEVA-Z
iOS/Android, Google Home, Amazon Alexa, metalowa/plastikowa, LED, sterowana pilotem/ze ściemniaczem/ze sterowaniem głosowym/ze sterowaniem mobilną aplikacją, 19,5 W, 28,5x28,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 04.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, białe, w gwiazdy
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Allium
2 szt., frotte, bawełniane, jasnozielone, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x130)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Rene
Szara, plastikowa, ø9x90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa wisząca Jonas
Czarna, metalowa, ø35x110 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna Tree
Tekstylna, wysokość 36,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw do matchy Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
W naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Spring Gonks
Z mikropluszu, z wielkanocnym motywem, jasnozielony, 130x170 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
211,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentny zestaw startowy White and color ambiance
5 szt., iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, plastikowy, z gwintem GU10, z wyborem koloru/sterowany pilotem, 6 W, ø 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Food Mixer
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
SMEG
Blender 50's Retro Style
Czerwony, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,4 l, moc 700 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
UMAGE
Oprawka do lampy Asteria Top Cover
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Żeliwna płyta grillowa Lore
Metalowa, 47x24 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Chip
Do serwowania, ceramiczna, żółta/kremowa, ø 24 cm, pojemność 2,85 l
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Toaster
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Mistletoe
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, białe, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Vibe
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
353
354
355
...
424
Załaduj więcej