Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 685 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
PT LIVING
Miska Double Funky
Do serwowania, żelazna, ciemnoniebieska, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brandani
Kubki zestaw Bridge
4 szt., 350 ml, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Podwyższona grządka Deco
Metalowa/plastikowa, 110 l, 110x44 cm, wysokość 156 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Cyril
920 ml, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Nova Arte
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, bordowy/szarobeżowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Lampa wisząca Latika
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø20x42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
368 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka Salute
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Soria
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 11 cm, wysokość 51 cm, głębokość 39 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
579 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 20,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 620 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Sztućce do steków zestaw
Dla 4 osób, 8 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wieszak ścienny
Z półką, biały, szerokość 50 cm, wysokość 25 cm, głębokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Welcome
Z plastiku z recyklingu, brązowa, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Modern Kitty
Ścienny, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Bubbi
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/biała, szerokość 80 cm, wysokość 22,5 cm, głębokość 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
381 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., szałwiowe, 700 ml/1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 13,5 x 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa wisząca Laurine
W kolorze matowej czerni, z plecionki papierowej, ø58x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
414 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Frondo
Ścienny, stalowy, szarozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Półka Graphia
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobeżowa, szerokość 48 cm, wysokość 48 cm, głębokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
599 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Townsville
Wielopoziomowa, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 15 cm, wysokość 70 cm, głębokość 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
934 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na ziemniaki, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
308 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Ombre Rainbow Clouds
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/różowa, 135x200 cm
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Lunchbox All Day Arista Mini Lunch Box Violet Blossom
4 l, tekstylny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
449 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Deska sedesowa Pula
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Poszewka na poduszkę Kara
Bawełniana, na zamek , w paski, 30x60 cm
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Torba termiczna City
Beżowa, 20 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Sunday at Five – Maxine McCrann
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Girlanda dziecięca Moni
Długość 220 cm, bawełniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ściągaczka z uchwytem Kapi
Beżowa, długość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fifi
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Kinkiet Ocean
Szklany, 21x32x8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa Turbo
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Abażur Janoa
W naturalnym kolorze, rattanowy, ø38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1202
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
341 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Spirella
Zasłona prysznicowa Jaya
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Miski zestaw Nirela
2 szt., do lodów/na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
95,84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus Play
Ceramiczna, ciemnofioletowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Lampa stołowa Benicarlo
Beżowa/w naturalnym kolorze, z litego drewna kauczukowego, ø27x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Arcus
Ścienne, 50x70 cm
W magazynie
235 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Amelie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, w paski/z ornamentami, 200x200 cm
W magazynie
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leitmotiv
Stolik Ventana
Ze szklanym blatem, czarny, 40x50 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Living Design
Miska Sia
Dla psów, ceramiczna, ø 13 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Leopold Vienna
Filiżanki zestaw Franca
4 szt., ceramiczne, na espresso, białe, 180 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Coucou
Ścienny, stalowy, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Organizer wiszący Saga
Tekstylny, 40x2x24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
287
288
289
...
425
Załaduj więcej