Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 566 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Blush
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Household Pleasure
Skrzynka na listy Tablet
29,5x12,5 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kyoto Floral
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, ciemnoniebieska/kremowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Leaf
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, strukturalna, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Krzesło ogrodowe Mare
Plastikowe, czarne, nośność 150 kg, szerokość 46 cm, wysokość 81 cm, głębokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Lampa wisząca Shape
W kolorze złota, stalowa, 4,5x30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa wisząca HORNWOOD
Czarna/w naturalnym kolorze, stalowa, 21x78x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
604 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, w kolorze terakoty, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, zielony, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro Dea
Ścienne/na drzwi, 35x125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Świeczniki zestaw Aster
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 3.0
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Walton
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kubek Tea Time
420 ml, ceramiczny, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Plissia
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z kory, strukturalna, biała, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, biały, 50 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Beżowy
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Poduszka Micro Dons
Do spania, 50x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek termos Soho
1 l, w kolorze matowego srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Moulin Roty
Zabawka do ciągnięcia Panther
Drewniana/metalowa/tekstylna/plastikowa, rekomendowany wiek 10+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Rave
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, brązowa/beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Calm
Aksamitna, z nadrukiem, zielona, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Kubek podróżny
340 ml, szklany, ciemnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SULION
Lampa stojąca Milan
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Construct
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Elves
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/niebieska, ze świątecznym motywem, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa sufitowa Straw
Czarna, rattanowa, 10x28x18 cm
(1)
W magazynie
266 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Tenis stołowy Wild Bear
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Dekoracja świetlna Chloe
W kolorze srebra, LED, na baterie, sterowana pilotem, 23x3x32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Rivo Wool
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, ciemnozielony, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
518 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa sufitowa Plisado
Szara, tekstylna, natynkowa , ø42x18,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowe, 20x20 cm
(1)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Varda
Metalowa, biała, nośność 150 kg, szerokość 63 cm, głębokość 123 cm, wysokość 82 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Dilaris
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Mountains
29x41 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Koc
Z mikropluszu, różowy, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Teorema
Częściowo zaciemniająca (dimout), geometryczna, beżowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa sufitowa Benedett
Czarna, stalowa, 66x66x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
594 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Casal
Aksamitna, geometryczna, brązowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Diamant Scherli
Z ornamentami/strukturalna, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Świeca
Liczba knotów 4 szt., ø 22 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Dyfuzor LED
Elektryczny, pojemność 210 ml, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stelaż Talo
90x190 cm, lamelowy, nieregulowany, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 16.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Space
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Berry
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Mirande
Antracytowa, aluminiowa, 14,5x11,5x22,5 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x47 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
277
278
279
...
420
Załaduj więcej