Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 132 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 6 szt.
Vileda
Ścierki zestaw Pro Clean
6 szt., z mikrowłókna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,90 zł
5,82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Reig
Szarobeżowa, szklana, ø20x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Blaszka
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 44,5 x 32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, jasnoszare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
357 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dallas
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Farense
Beżowy, ø 30 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
513 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Estilo
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Miley
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Household Pleasure
Skrzynka na listy
40x10 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
MSV
Lustra
3 szt., ścienne, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46,99 zł
15,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Grill
Na węgiel drzewny
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Paris
Czarna, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø20x47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
6 szt., deserowe, ø 19,5 cm, ceramiczne, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, niebieska, 35x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Gravillou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 22 cm, długość 75 cm
(2)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Erik
Z pedałem, stalowy, szarobrązowy, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Układanka Aeroplane
Metalowa, rekomendowany wiek 8+ lat
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rolser
Deska do prasowania K-Tres Black Tube
Z uchwytem na stację parową/z regulowaną wysokością, zielona, 120x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Układanka Racing Car
Metalowa, rekomendowany wiek 8+ lat
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na wieszaki Orderly
Metalowy/plastikowy, beżowy, długość 3,5 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Birds
Metalowa, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Solum
Biały/w naturalnym kolorze, z litego drewna, 25x67x12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
325 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Stołek Savor
Plastikowy, jasnoróżowy, wysokość 46 cm, nośność 130 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bystag
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stojąca Glenn
Biała, szklana, ø18x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lampa wisząca Coney
Musztardowa, metalowa, ø40x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw do whisky Dayla
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała/beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Szczotka do WC Modo
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 9 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Inari 22
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Two Cords
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Łyżka stołowa
Dla 5 osób, drewniana, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Pojemnik na chusteczki Sahla
Ze sztucznej skóry, 13x25 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Brastad
Biały/czarny, szklany, IP44, 40x11,5x9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Mani
Metalowy, czarny, szerokość 15 cm, wysokość 13 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
308 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Lustro
Ścienne, z oświetleniem/z półką, 76x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Poidełko fontanna
Plastikowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Paradiso Palm
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Szara, 135x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi Summer
Deserowy, ø 22 cm, porcelanowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
205
206
207
...
419
Załaduj więcej