Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 202 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca White Tiger
Jednoosobowa, zapinana na suwak, biała/szara, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Notesy Sunday Morning
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Paw Patrol
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
(3)
W magazynie
40 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Smart
Plastikowy, biały, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Duckbill
Tekstylna, jasnoszara
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Costa
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Roba style
Zielona
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe, 2x9,5 cm, wysokość 31 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, z odpinaną rączką, żeliwna, ø 22 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Gloria Cavallo
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy/kremowy, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Lejek Kitch
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Pochłaniacz wilgoci Cat
Ciemnoszary
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Szafka na buty
Tekstylna, powłoka: malowanie proszkowe, biała/czarna, liczba par butów 25 , szerokość 75 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Circles
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, jasnobrązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lustro Sono
Kosmetyczne, ø 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Pościel Watercolour Spots
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w kropki, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
309 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 30 x 42 cm
(3)
W magazynie
35,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Analia
Aksamitna, strukturalna, kremowa, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Dusty Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoróżowy, ø 150 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
274 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Tiden
Biała, stalowa, z elastyczną konstrukcją, 3x10x20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel dziecięca Abcd
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę
Wiszący, metalowy, czarny, 18,5x20 cm, wysokość 14 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Pink Pug
Odpowiedni do prania, różowy, 40x60 cm
(3)
Dostawa od 11.11.2026
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Torba transportowa Oxford
Dla czworonoga, tekstylna, szara, 25,5x48 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mop Mega
(3)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Pończocha świąteczna Stevy
2 szt., 16 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Narzuta Bedar
Bawełniana, beżowa, 180x250 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
542 zł
z kodem
638 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Rex London
Obrazki do ścierania Space Age
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Botany 2
Lniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Reef
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, żółty/szary, 120x170 cm
(3)
Dostawa od 10.11.2026
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Półka Pipa
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 34 cm, wysokość 10 cm, głębokość 10 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Peuter
70x140 cm, ze stelażem, powłoka: barwienie, białe
(3)
Dostawa od 19.10.2026
802 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi
2 szt., porcelanowe, białe
(3)
Dostawa od 19.10.2026
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Dziecięcy zestaw ogrodowy
Drewniany, 85,5x89 cm, wysokość 50 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Tłuczek barmański
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 46 cm
(7)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 60x100 cm
(7)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Maximex
Osłona balkonowa
Plastikowa, czarna, 500x85 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dziecięcy dywan do zabawy Clown
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
200
201
202
...
419
Załaduj więcej