Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 256 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 9
51x71 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
315 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Czarna, aluminiowa, z elastyczną konstrukcją, 81x6,5x16,5 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Liczba źródeł światła (4)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Lustro Ameca
Ścienne, ø 60 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Sztuczna palma Kwai
Wysokość 140 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
581 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Osłonki na doniczki zestaw Essence
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 28 cm, wysokość 80 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Metalowy, ø 28 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Krzesełko do karmienia Sit Up Click & Fun
W naturalnym kolorze, nośność 15 kg
(2)
Dostawa od 04.11.2026
485,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Leavy
Ścienny, wysokość 102 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Flowers
Z woalu, kwiecista, biała, 135x245 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Dzień i noc, w naturalnym kolorze, 80x150 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Roba
Koń na biegunach Kleine racker
32x69 cm, wysokość 50 cm, nośność 40 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
(2)
Dostawa od 04.11.2026
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Koc plażowy Allure Stripe
Lniany, w paski, niebieski, 140x170 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietniki
3 szt., metalowe, 31x31 cm, wysokość 70 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maison de Rêve
Topper
140x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem, grubość 6 cm, nośność 250 kg
(2)
Dostawa od 27.10.2026
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Lampa zewnętrzna Soft Spot
Szara, z plastiku z recyklingu, LED, przenośna, solarna/na USB, IPX4, ø15x25 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 230x260 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, antyalergiczna, ze zdejmowaną poszewką, 30x45 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 200x250 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
228 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, lamelowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(2)
Dostawa od 21.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba lameli (2)
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 20 h, ø 7 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Star & Stripes
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w gwiazdy, białe/niebieskie, 90x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Materasso
Stelaż Double T5
90x200 cm, lamelowy, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 120 kg
(2)
Dostawa od 30.10.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., niebieskie, muślinowe, 80x80 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(22)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Rocca
Z półką, beżowy, szerokość 50 cm, wysokość 16 cm, głębokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Class
Syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(5)
W magazynie
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Regał łazienkowy Tower
Stalowy, w matowym białym kolorze, szerokość 48 cm, wysokość 80,5 cm, głębokość 13 cm, na kółkach
(5)
W magazynie
739 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Swimmer
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka na deskę sedesową Soft
Tekstylna, biała
(5)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dywan dziecięcy Leopold
Bawełniany, bez włosia, okrągły, biały, ø 130 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Strawberry Thief
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(5)
W magazynie
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na pranie
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 35 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Metr dziecięcy na ścianę Wild Wonders
Wysokość 115 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Serene
Na baterie, zewnętrzna, czerwona, ø 7 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Kompostownik
Metalowy, zielony
(5)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw Navidad
10 szt., ø 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
2,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Jupiter
Termiczna, jasnoszara, 140x260 cm
(5)
Dostawa od 30.10.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Ry
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 43x40 cm, wysokość 60 cm
(5)
Dostawa od 22.10.2026
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stolik Viborg
Szary, ø 40 cm, wysokość 49 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Art
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(10)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa stojąca Sehbali Tripod
Czarna/brązowa, tekstylna, z półką, ø46x154 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362 zł
z kodem
425,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cleonis
Biały, 50x80 cm
(6)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obrazy zestaw
35x50 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
198
199
200
...
420
Załaduj więcej