Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 403 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stojak na ubrania Belgard
W dekorze dębu, biały/w naturalnym kolorze, 55x30 cm, wysokość 160 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
588 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Materac dziecięcy
112x97 cm, ze zdejmowanym pokrowcem, ekstra miękki, piankowy, grubość 4 cm, nośność 15 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
Rowico
Szafka nocna Whitmore
W dekorze marmuru, w naturalnym kolorze, 28x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lampa wisząca Interplay
Szara, szklana, LED, ze ściemniaczem
(2)
Dostawa od 02.11.2026
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Momo
Z półką, w naturalnym kolorze, 40x34 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delícia
13x22 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Leżak ogrodowy Taylor
Regulowany/składany, metalowy, beżowy, nośność 110 kg, szerokość 53 cm, wysokość 90 cm, głębokość 166,5 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Smart
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, z wyborem koloru/sterowana pilotem, długość 10 m
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Hila
Biały, papierowy, ø55x45 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 6 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Keter
Szafa na narzędzia Più
Plastikowa, 39x68 cm, wysokość 166 cm
(2)
W magazynie
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Layla Border
Syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
581 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Matcha Latte
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Indali
2 szt., rattanowe, w naturalnym kolorze, wysokość 32 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka świąteczna Chris
Z żywicy polimerowej, wysokość 14,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Florida
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, zielona, 140x200 cm
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Green Gate
Dzbanek Kylie
Ceramiczny, biały, 700 ml
(2)
W magazynie
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Litery na pudełka do przechowywania Stackable
Białe, 11,5x20x3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw noży ze stojakiem Precioso
6 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Świecznik Beads
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Półka Octavia
W dekorze jesionu, ze sklejki, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 20 cm, głębokość 16 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Myla Floral Frame
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, niebieski/w kolorze kości słoniowej, 120x170 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Poduszka dekoracyjna Jaipur Chunky Waffle
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Kurage
W kolorze mosiądzu/w bursztynowym kolorze, szklana, ø25,5x18 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Pirates
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Lazy Snail
Bawełniana, biała/brązowa, 10x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Water life
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona Posh Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 130x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Chodnik Mango
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 80x180 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Turtle
Bawełniana, zielona/brązowa, 30x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Forest Animals
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Podnóżek Ariella
Jasnoszary, szerokość 118 cm, głębokość 73 cm, wysokość 40 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Joey
W kolorze złota, ceramiczna, LED, do kontaktu, ze ściemniaczem, 16,5x12x22,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stolik Soli
Z blatem w dekorze dębu, kremowy/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 48 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
581 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Figurka Beginnings
Ceramiczna, 10x10 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona List
Z mieszanki lnu, z nadrukiem, szara/beżowa, 140x245 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Beaufort
Szklany, 1,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stolik ogrodowy Rustella
Betonowy, szary, 35x35 cm, wysokość 46 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
617 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
194
195
196
...
421
Załaduj więcej