Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 426 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Karlsson
Zegar New Classic
Ścienny, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Pixie
Ø 28 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Wind"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Nona
Porcelanowy, ciemnoszary, ø 15 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Żarówka Spiral Filament
Z gwintem E27, 2100 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 9,5 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka Maise
Porcelanowa, do latte, biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Planer tygodniowy The Perfect Plan
Tygodniowy, 104 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa sufitowa Davos
Czarna/brązowa, tekstylna, ø30x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
EGLO
Lampa wpuszczana w sufit 4000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, wpuszczana
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tescoma
Patelnia President
Wok, z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cars
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Maxi
Biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kilner
Słoiczki na jedzenie dla niemowląt
190 ml, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łyżka kuchenna Nover
Drewniana
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Prehistoric Dinosaurs
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Raze
Beżowa, marmurowa, ø22x54 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Enkianthus
56x80 cm, wysokość 214 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Dorina
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, z szenilu, beżowy
(2)
Dostawa od 14.12.2026
723 zł
z kodem
851 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Güral Porselen
Garnek Classic
Do pieczenia, z pokrywką, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 270 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Profi Compact
Z wiadrem
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Retro
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
599 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska spowalniająca jedzenie Dog Fantasy
Dla psów, ø 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczny bambus
Ø 75 cm, wysokość 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Chodnik Birka
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 80x300 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
280 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Brandani
Sztućce Posate Imperial
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Orion
Kostki chłodzące zestaw Lemon
20 szt., plastikowe
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Villa
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 16x25 cm
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
6 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Materasso
Materac dziecięcy Driemko Eco
70x140 cm, antyalergiczny, średnio twardy, piankowy/do łóżeczka, grubość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
309 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Pop
Zielona, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją, 15x25x39,5 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Calvo
Plastikowy, biały
(2)
Dostawa od 26.10.2026
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Torino
2 szt., 60 ml, do wódki
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dusky
Zaciemniająca, szara, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Lena
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 200x290 cm
(2)
Dostawa od 03.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lerici
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 60x90 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Nile
W kolorze złota, metalowa, ø35x116 cm
(2)
Dostawa od 11.11.2026
144 zł
z kodem
169,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gardinia
Roleta Zebra
Dzień i noc, ciemnoszara, 57x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski, 137x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Lennon
Żółta, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø14x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Gingerbread
Tekstylna, wykonana ręcznie, 8 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Eloise Patchwork
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, niebieski/beżowy, 120x170 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
193
194
195
...
422
Załaduj więcej