Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 474 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Dome
Czarna, metalowa, ø30x54,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Two Birds – Clara Schicketanz
30x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Cassecou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 11 cm, długość 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Garden Friends
3-częściowa, dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 200x200 cm
(2)
W magazynie
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Yosma
W kolorze złota, metalowy, LED, z elastyczną konstrukcją, 21x21x15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, 40x40 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 50 cm, wysokość 9 cm, głębokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Koc Carmel
Z mieszanki wełny, brązowy, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw Home to Roost
4 szt., na zupę, ceramiczne, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany
(2)
W magazynie
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Stołek Smile
W kolorze khaki/jasnoniebieski, wysokość 46,5 cm, nośność 120 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Luella
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Lika
Ceramiczny, zielony, ø 15 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Pergola na rośliny pnące
Metalowa, 37x134,5 cm, wysokość 220,5 cm
(2)
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Opal
Szklany, kremowy, ø 7 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1,5 l, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Tule
Metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 75,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Kartka Marble Birthday
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, szare, w kropki
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Zestaw przyborów kuchennych Chef It
Plastikowy, 3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, szary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
My House
Koc Marble
Z materiału sherpa, szary, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Menton
Biały/w kolorze złota, z opalowego szkła, IP44, 6,5x12x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, ze schowkiem, kremowy, ø 43 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Forgmi
Czarny, stalowy, 23x22x11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit B
40 szt., z taśmą, 5 l
(2)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
0,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, ceramiczna, szara, ø 12 cm
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(2)
W magazynie
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Linahe
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, brązowe, 90x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., metalowe, 12,5 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Babirye
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka CleanTech 2in1
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Serena
Jasnobrązowy, 50x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Parco
Metalowy, w naturalnym kolorze, szerokość 24 cm, wysokość 50 cm, głębokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Oxford Pinstripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Zasłona prysznicowa Zen
Biała, 180x200 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Aurora
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(2)
W magazynie
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Garnek Unlimited G2554672
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 5,2 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
324 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa wisząca Sphere
Szara, szklana, ø30x21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Teddy "Moon"
Do łóżeczka, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Kuweta dla kota Savic Figaro
Plastikowa, biała/szara, 49x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
191
192
193
...
422
Załaduj więcej