Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 631 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, 28x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Słuchawka prysznicowa z wężem Hydro
W kolorze srebra, ø 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Przytulanka Lil Planet
Muślinowa, prać w temp. 40°c, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Tescoma
Maszynka do makaronu Delicia
Żółta, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Budka Fluffy
Dla kotów, okrągła, ciemnoszara, ø 55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 80x150 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hendi
Łyżka do lodów
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Zmywalny, z powłoką PCV, z nadrukiem, szary/beżowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Sihen
W kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 30x50x15 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, jasnoszara, polarowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Zen
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 163 - 325 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
242,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 140x200 cm
(7)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribbed
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Uchwyt na suszarkę do włosów Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 15x14 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Alwyn
Wełniany, z krótkim włosiem, 120x170 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Class
Syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy, 160x230 cm
(9)
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Canary
Czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Pisco
Szarozielona, 40x35 cm, wysokość 53 cm
(21)
W magazynie
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kosz na pranie Yessira
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
317 zł
z kodem
372,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Oriental Era
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Naklejka
Lustrzana, na drzwi/na ścianę/na meble, 58x150 cm
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Szafka pod TV Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 100 cm, wysokość 45 cm, głębokość 36 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Rachel
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 55x55 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Valerie
Beżowe, 60x80 cm, wysokość 121 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
869 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Felix
Czarna, plastikowa, LED, solarna, 14x14x19 cm
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Wild Life
Jednoosobowa, otwarta, niebieska, 140x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Cosmo
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 47-57 cm
(5)
W magazynie
705 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Mata do pieczenia
60 x 45 cm, silikonowa
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Głośnik Tumbler
Bluetooth, bezprzewodowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Mata do lizania Anti Slip
Silikonowa, ciemnoszara, 20x20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo XL
(5)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Blue Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, ciemnoniebieski/kremowy, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Rodopi
Czarny/w kolorze złota, metalowy, 9x30x15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Abażur Festival
Biały, tekstylny, ø40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Brązowa, 10x80 cm
(5)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Lampa stołowa
Brązowa, ceramiczna, ø17x27,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Odstraszacz os
2 szt., szklany, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Naomi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z kory, jasnoszara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Hoker Folk
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 52 cm
(5)
Dostawa od 02.11.2026
556 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
168
169
170
...
421
Załaduj więcej