Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 404 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Green Gate
Rękawice ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Blue Rose
5 szt., biały/niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, metalowy/tekstylny, 16x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/szary, 160x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Kalune Design
Regał Harmon
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 127 cm, głębokość 25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, biały, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Bon Appetit
Metalowa, ø 48 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wisząca dekoracja świąteczna
Wiklinowa, ø 25 cm
(5)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Fuego
Metalowa, czarna/ciemnobrązowa, nośność 130 kg, szerokość 46 cm, głębokość 125 cm, wysokość 47 cm
(5)
Dostawa od 30.10.2026
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Ramka
28x38 cm, ścienna, plastikowa, brązowa, rozmiar zdjęcia: 24x30
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szuflada pod łóżko Nikki
Powłoka: lakierowanie, zielona, 90x200 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
739 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Papierowe torebki zestaw Holiday
4 szt., ze świątecznym motywem, 14x18 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Monzaro
Drewniany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Czerwona, ceramiczna, LED, na baterie, 11x7x11 cm
(5)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna monstera
Ø 60 cm, wysokość 130 cm
(5)
Dostawa od 14.12.2026
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Piran
Na węgiel drzewny/przenośny
(5)
Dostawa od 22.10.2026
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stoliki zestaw Alisma
2 szt., białe/w kolorze złota, 45x45 cm, wysokość 50 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
836 zł
z kodem
984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Szafka na buty Parker
Z litego cedru, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 74 cm, wysokość 30 cm, głębokość 26 cm
(15)
Dostawa od 29.10.2026
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Purity
Bawełniany, niebieski
(11)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 5,2 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
(8)
W magazynie
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 8,5x4,5x14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 55x150,5 cm
(6)
W magazynie
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Foca
W kolorze miedzi, szklany, 24x28x13 cm
(6)
W magazynie
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plastia
Kompostownik Urbalive
Plastikowy, szary, 30 l
(6)
W magazynie
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Colorine
Z bawełny z recyklingu, geometryczny/w kratkę, 130x160 cm
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Keksówka
ø 28,5 cm, ceramika
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Teleskopowa ściągaczka do szyb
Czarna, długość 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
2,5 l, ceramiczne
(6)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Tekstylna, biała, 120x180 cm
(6)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Santos
Dzianinowy, z bawełny z recyklingu, żółty, 130x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Szafa na narzędzia Excellence
Plastikowa, 45x65 cm, wysokość 97 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
438,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Peak
Czarny, metalowy, 12x22x28 cm
(6)
W magazynie
237 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Patelnie zestaw Ingenio Easy Cook & Clean L1539153
2 szt., wok, z powłoką nieprzywierającą/z odpinaną rączką, ø 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj (2)
-15% z kodem
Orion
Wyciskarka do cytrusów Luxy
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/w kolorze złota, ø 100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, biała, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Łamigłówka Sudoku
Drewniana/plastikowa/kartonowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Żarówka
Z gwintem GU10, 3000 K, 7 W, ø 5 cm
(6)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Wisząca, stalowa, w kolorze matowej czerni
(6)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Naczynie do zapiekania Enamel
18x34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stojąca Level
Czarna, aluminiowa, LED, z wyborem koloru, 43x43x141 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
277 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Madali
W kolorze złota, metalowa, ø38x185 cm
(6)
Dostawa od 14.12.2026
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Amo
2 szt., szklane, ze spodkiem/z podwójną ścianką, 250 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
164
165
166
...
423
Załaduj więcej