Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 469 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, zielony, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Flowers
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusowa, jasnobrązowa, 90x180 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
0,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw przyborów kuchennych Paragon
Metalowy, 4 szt.
(3)
Dostawa od 29.10.2026
201 zł
z kodem
236,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ochraniacz na drzewka
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Foliage
Na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, z nadrukiem, szary, ø 16 cm, wysokość 22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Phant
Biała/czarna, marmurowa, ø30x53 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
588 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Easy Care
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
2,3 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowy, czarny
(3)
Dostawa od 22.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw
2 szt., białe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
129 zł
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Cem
Na baterie, szara, 9x9 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Slow Coffee
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 83 h, ø 10 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 140x220 cm
(3)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Printintin
Kartka You got this, babe!
10,5x15 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 123 h, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit J
40 szt., z taśmą, 25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50,99 zł
1,27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bawełniany, 70x140 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 19.11.2026
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, szary, 80x150 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Frino
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Deva
W naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Wednesday
Bawełniany, czarny/fioletowy, 70x140 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Wednesday
Bawełniany, fioletowy, 70x140 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XL/XXL, bawełniany, antracytowy
(3)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minecraft "We got this"
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, szare, 90x200 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gizmo
Bobslej Flash
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Dziecięca deska sedesowa Bella Bambina
Ciemnoróżowa, długość 36 cm, szerokość 32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Delux
W rozmiarze 9-10 lat, z mikropluszu, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Graziella
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, w kolorze ochry/szary, 140x300 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Albero
Brązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 41x6,5x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ego Dekor
Łańcuch choinkowy
23 cm
(3)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, 30,5x6x49 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Drewniana zabawka Foret Magique
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Puzzle Colourful Creatures
Drewniane, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Wyciskarka do cytrusów
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, fioletowy, 50x100 cm
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Roba
Puf dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoróżowy, ø 30 cm, wysokość 24 cm, waga 3 kg
(3)
Dostawa od 04.11.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Liczba elementów 30, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Miffy
Bawełniany, szary, 80x80 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
160
161
162
...
424
Załaduj więcej