Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 495 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Pumbaa
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Podwyższona skrzynka na rośliny
Drewniana, 40x100 cm, wysokość 84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Porcelanowa, biała, pojemność 200 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Do serwowania, kamionkowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czerwone, 750 ml, ø 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Zmywalny, w abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, szary, ø 160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Home
2 szt., tekstylne, ø 13 cm, wysokość 22 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Kor
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna akacjowego, ø23x43 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
542 zł
z kodem
638 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Gauge
Muślinowy, w gwiazdy, różowy, 75x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, musztardowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Blender Perfectmix Cook BL83SD30
W kolorze srebra, kielichowy, metalowy, pojemność 2 l, moc 1400 W
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
944 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kay Bojesen Denmark
Figurki zestaw Lovebirds
2 szt., z drewna dębowego, 5x9,5 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
247 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Koc dziecięcy Lazy Kids
Z mikropluszu, szary, 90x105 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Pojemnik Abstract Art
Tekstylny, beżowy, pojemność 32 l, 32x32x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik na chusteczki Travertine
Kamienny, 25,5x14 cm, wysokość 6,5 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Bird
Metalowa, 21x7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Bistro
Bawełniany, czerwony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Capella High
Wypełniona pierzem, do spania, 50x70 cm
(3)
Dostawa od 29.10.2026
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, szary, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, kremowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Stelaż
140x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Kyoto White
25x48 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Żółty, muślinowy, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Locomotive
Metalowa, 15x5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Olivia
Z bawełny renforcé, szary, 200x220 cm
(3)
Dostawa od 11.11.2026
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, ø 20x8,5 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Lost In Space
2 szt., niebieska/szara, 168x183 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Wieszak ścienny Quinn
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 13 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 12 m
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Check and Stripe
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 135x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Drapak dla kota w formie drzewa Magic Cat Adela
Szary, 35x52 cm, wysokość 285 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
386,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Poppy
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Argento
Syntetyczny, bez włosia, szary, 66x230 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
210 zł
z kodem
246,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Wave
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Filiane
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, abstrakcyjny wzór, białe, 70x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Grandy
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 29x8x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stojąca Buddy
Czarna, metalowa, 22x35x148 cm
(3)
Dostawa od 03.11.2026
278 zł
z kodem
326,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz na zlew Platform
Regulowany, plastikowy, szary, 43x13 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
159
160
161
...
424
Załaduj więcej